şükela:  tümü | bugün
  • peak games'in ayda milyon dolarlar kazanan oyunu.
  • çok eğlenceli bir oyun. o kurtardığımız şeyler, yuppi falan diye sesler çıkardıkça mutlu oluyorum.
  • bi daha da oynamıycam diye 50 kere yemin edip hala oynamaya devam ettiğim yapışkan şey
  • benim gibi candy crush özürlülere ilaç gibi oyun. oynaması gayet basit.
  • güzel bir zaman öldürücü oyun. her çocuk oyunu gibi başlarda aşırı basit ilerledikçe çok zorlaşan bir oyun. gayet zevklidir. henüz başlamayanlara tavsiyem hiç başlamayın.
  • kumar gibi, uyuşturucu gibi. 30'a merdiven dayadım hala oyun oynuyorum hatta bir tek bunu oynuyorum 400 küsuruncu bölümdeyim, başlamayın çünkü bırakılmıyor!
  • çok fena saran ve oynarken zevk veren oyun. ilk çıktığından beri oynuyorum, böyle giderse bitirdiğim ilk çok bölümlü oyun da olacak kendisi.
  • 1175. bölümdeyim 765 altınım var. bu oyunda uluslararası birincilik ve ikincilik ödüllerim oldu :)
  • zamanında candy crush oynayıp sonrasında bu tür oyunlardan nefret etmeme ve yıllardır oynamamama rağmen bir şekilde bu oyuna bulaştım. 2 günde 98.bölüme geldim, çok fena bulaştım çünkü çok zevkli. gözümü kapatınca patlayan kutular görüyorum. ofiste, evde, yolda, heryerde oynuyorum. yakında abuk rüyalarımın misafiri olacaklar kesin.