• peak games'in ayda milyon dolarlar kazanan oyunu.
  • çok eğlenceli bir oyun. o kurtardığımız şeyler, yuppi falan diye sesler çıkardıkça mutlu oluyorum.
  • bi daha da oynamıycam diye 50 kere yemin edip hala oynamaya devam ettiğim yapışkan şey
  • benim gibi candy crush özürlülere ilaç gibi oyun. oynaması gayet basit.
  • güzel bir zaman öldürücü oyun. her çocuk oyunu gibi başlarda aşırı basit ilerledikçe çok zorlaşan bir oyun. gayet zevklidir. henüz başlamayanlara tavsiyem hiç başlamayın.
  • çok fena saran ve oynarken zevk veren oyun. ilk çıktığından beri oynuyorum, böyle giderse bitirdiğim ilk çok bölümlü oyun da olacak kendisi.
  • yeni nesil candy crush. ikisini de oynamış biri olarak candy crush'tan daha kolay olduğunu söyleyebilirim. bu sebeple daha eğlenceli sanırım. android ve ios'tan oynanabiliyor. oynarken internet bağlantısı istemiyor ancak yine belirli can sayısı var.
  • zaman kavramını ortadan kaldırıyor saatin nasil geçtiğini anlamıyorsunuz bildiğin uyuşturucu.
  • 1175. bölümdeyim 765 altınım var. bu oyunda uluslararası birincilik ve ikincilik ödüllerim oldu :)
  • zamanında candy crush oynayıp sonrasında bu tür oyunlardan nefret etmeme ve yıllardır oynamamama rağmen bir şekilde bu oyuna bulaştım. 2 günde 98.bölüme geldim, çok fena bulaştım çünkü çok zevkli. gözümü kapatınca patlayan kutular görüyorum. ofiste, evde, yolda, heryerde oynuyorum. yakında abuk rüyalarımın misafiri olacaklar kesin.
hesabın var mı? giriş yap