şükela:  tümü | bugün
1214 entry daha
  • atacak bok bulamayınca ses rüzgar falan diye uğraşılan araba. arıza vermez yolda bırakmaz ama segmentinin en ucuzu olmasına rağmen yaranamaz
  • alanında kral bir araçtır. az yakar, çok kaçar, otomatiği sorunsuzdur. ne istiyorsunuz lan daha? bu ülkenin standartlarının çok üzerinde kaliteli bir araçtır. sağlamdır da. geniştir.
  • ihtiyaç olduğu için 2014 model benzinli 1.33 life paket aldık. araç seri bir araba değil ancak sürüşü cidden keyifli. konforlu bir sürüşü var. şehir içi kullanım için bize fazlasıyla yetiyor.
  • henüz 1 senesi dolmayan 15 bin km'deki aracın direksiyonundan bir tarafa dönderdiğimde özellikle soğuk havalarda gacır gucur ses geliyor. internette araştırdığımda kronik sorun olduğunu gördüm. durduk yere can sıkıcı bir durum.
  • uzun yolda hayattan sogutur. egea disinda arabaya binmeyene konforlu gelir. standart araba iste meganedan bile kotu. aklima su arabadan da iyidir diyecek bir araba gelmedi. 400-500 bin isteyenleri goruyorum uzuluyorum, para verip alanlara 2 kez uzuluyorum.

hesabın var mı? giriş yap