şükela:  tümü | bugün
 • evin önünü yormamak için aldığım araç.

  (bkz: ben ne dediğimi biliyor muyum)
 • türk pazarında abartılarak satılan toyota modelidir .
  tanım : c segment toyota’dir.
 • atacak bok bulamayınca ses rüzgar falan diye uğraşılan araba. arıza vermez yolda bırakmaz ama segmentinin en ucuzu olmasına rağmen yaranamaz
 • alanında kral bir araçtır. az yakar, çok kaçar, otomatiği sorunsuzdur. ne istiyorsunuz lan daha? bu ülkenin standartlarının çok üzerinde kaliteli bir araçtır. sağlamdır da. geniştir.
 • ihtiyaç olduğu için 2014 model benzinli 1.33 life paket aldık. araç seri bir araba değil ancak sürüşü cidden keyifli. konforlu bir sürüşü var. şehir içi kullanım için bize fazlasıyla yetiyor.
 • henüz 1 senesi dolmayan 15 bin km'deki aracın direksiyonundan bir tarafa dönderdiğimde özellikle soğuk havalarda gacır gucur ses geliyor. internette araştırdığımda kronik sorun olduğunu gördüm. durduk yere can sıkıcı bir durum.
 • uzun yolda hayattan sogutur. egea disinda arabaya binmeyene konforlu gelir. standart araba iste meganedan bile kotu. aklima su arabadan da iyidir diyecek bir araba gelmedi. 400-500 bin isteyenleri goruyorum uzuluyorum, para verip alanlara 2 kez uzuluyorum.
 • bırakın sesi rüzgarı, motoru çalışıyor mu onu bile anlayamadığım araç. salak mı lan bu adam diyeceksiniz ama, bir gün oto yıkamacıdaki adam abi elektrikli mi bu diye sordu. yok be saçmalama dedim. araba gıp gri herhal ondan. (2018 kasa)

  kendileri 1.6 benzin. yakıta gelince 9 litre. evet, çok fazla.
  bok toyota. alsaydım bi citroen dizel 4.5 litre yakardı. tabi kalorifer klima hemen ısıtmaz soğutmaz onun da o dertleri var. bir de sesli motorları. en iyisi mi? siz gidin hybrid bir model alın.
 • (bkz: #132332481) entryime çok atıf olmasını sağlayan araçtır. haftasonunda istanbul-ankara-istanbul güzergahında yaklaşık 1000km yaptım.
  evet 1.5 normal hybrid olmayan motor 190km gördü. 140km/h ile otoyol yakıt ortalaması 7,7lt/100km. 120kmh üzerinde yol sesi var, elbet bir 5.20i değil. yol tutuş oldukça başarılı, direksiyonu tam sağ ve sol yapınca vuruntu sesi geliyor ama fiyat performans aracı olması sebebi ile dikkate almaya pek gerek yok. bu arada 5.20i'yi satma kararı aldım. ciddiyim.
 • uzun yol demiş bok atmak isteyenler. arkadaşım baz modelini bilemem ama x-pack donanımında adaptif sürüş var. yol çizgilerinin arasında öndeki arac ile arasındaki mesafeyi koruyarak (öndeki araç durduğunda durarak) ilerliyor.

  yolda giderken rahatça yemeğimi yiyorum içeceğimi içiyorum. ayağım başta frendeydi ama otoyolda ayaklarım pedalda bile olmuyor. direksiyona sadece dokunuyorum o da güvenlik için yapılmış bir şey. araç virajları (çok sert olanları değil) kendi alıyor.

  yoruyor diyen elemana....

hesabın var mı? giriş yap