• bu arabayı ne olursa olsun satın alacağım diye bir belge mi imzaladın birader? bu nasıl bir iştir? mecburen kabul ettik, mecburen kabul ettik, mecburen kabul ettik.
    (bkz: bile bile lades)
  • parasiyla rezil olan bir yazarin hikayesi. para sendeyse patron sensin. tehdit ettiler derken kafana silah dayamadilar galiba. keske arabayi geri verip, ikinci el bir araba alsaydin birader. nedir bu kadar acil olan. uc bes kurustan tamah etmeyeceksin sifir araba aliyorsun. nokta bile olsa hasar hasardir. bayiden aldigin arabayi bayiden cikmadan geri sat bakalim ne fiyat veriyorlarm
  • bence asıl rezalet, yazarın bu kadar şeye rağmen hep alttan alması.

rezalet puanım 1/10
  • diğer sebepleri bilemem ama, araca eksik fatura kestiler ise ve bunu ispatlayabilirsen şırıngayla kan alırsın bayiiden, benden söylemesi.
  • hani köpek çekersen daha çok aşık olurlar ya.. aynı bu..
  • rezalet bayinin değil de biraz sizin gibi geldi bana. mecbur kabul ettik, mecbur aldık gibi lafları duyunca gerisini okuyup vakit kaybetmek istemedim.

kusura bakmayın ama sizin gibi tüketiciler olduğu sürece bu bayiler götümüze kazık sokmaya devam edecek.
  • olm ne deseler kabul etmişsin. canlı kimdeyse güç onda. ne diye her şeye he diyorsun.
  • başlık sahibi başlığı birinin başına bırakıp kaçmış.

yaşadığı şeylerin rezalet olduğunu ancak bu rezalete bile bile ortak olduğunu fark etmiş anlaşılan.

özet geçmek gerekirse, kendisi bir alışveriş yapıyor ancak bir problem çıkıyor fakat kendisi bu problemi bile isteye kabul ediyor. sonrasında çeşitli problemler çıkmaya devam ediyor ancak kendisi her bir problemi yine bile isteye kabul ediyor. her şeyiyle bile isteye kabul ettiği ürünü alıp eve geldikten sonra rezalete gel diyerek bu başlığı açıyor. ancak ilk problemden itibaren neden bunları kabul ettiği sorgulanınca entrysini silip başlığı başa bırakmayı uygun görüyor. işte buna rezalet puanım 10.
  • "parasıyla biraz toyota alabilir miyim amca/hiç toyota'm olmadı benim" ruh haline sahip yazar mağduriyeti.
  • bu zamanda sıfır araç bulmuşsun bir de rezalet diyorsun.çok ayıp!

tamam rezalet de kardeşim vazgeçme şansın varmış,bence yol yakınken dönmeliydin.
hesabın var mı? giriş yap