aynı isimde "tozkoparan" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yakında trt 1'de vizyona girecek olan çocuk dizisi.

dizinin ana temasının okçuluk olacağı bugün yayınlanan tanıtım videosuyla belli oldu.
    baba rolünde burak kut oynayacakmış, başrol ise özgür ege nalcı.

edit: ilk bölüm 11 kasım pazar günü saat 18.00'de vizyona girecekmiş.
  • trt’nin yeni dizisi. konuya daha hakim oldukça edit gelebilir.
  • fantastik unsurlar içerip içermeyeceğini merak ettiğim dizi. yurt dışında sabun köpüğü, eğlencelik desek bile sabrina gibi diziler oldukça başarılı yapımlarken neden bizim böyle bir dizimiz olmasın. neden böyle bir izlenime kapıldım bilmiyorum, diziyi izleyip göreceğiz.
  • trt çocuk'da yayınlanan çizgi dizilerin "live action" versiyonu gibi olan dizi. izlediğim kadarıyla çocuklara okçuluğu özendirme gibi bir amaçla çekilmiş. çekimler okçular vakfı ve sağlık bakanlığı'nın sponsorluğunda gerçekleştirilecekmiş.
  • biraz önce izledim güzel bir konu seçilmiş. ancak muhtemelen fantastik kurguya dönecek bir dizi olacak. umarım kaliteli bir iş çıkartırlar. dizi ekibinden kimse varsa burada youtube kanallarını yönetmek isterim. adam gibi bir youtube kanalıyla çok daha büyük kitlelere ulaşabilirler.
  • minik bedenlerde ve okullarda okçuluğa merâkı artıracağını öngördüğüm, ilk 2 bölümünü başarılı bulduğum ve "neden bu ülkede doğru dürüst bir çocuk/gençlik dizisi yapılmaz ki" derken hızır gibi yetişen, büyüklerin de ilgisini çekebilecek fantastik havalı yeni dizi. oyuncu kadrosu da gâyet iyi.
  • anlattığı konu itibari ile çocuklara izletilesi dizi.
  • diziyi kardeşim izliyor bende biraz izleyeyim derken dalmışım okçu olasım geldi.
  • herkes çocuk dizisi diyor ama yetişkinde izler bu dizi

(bkz: ben)
  • ilk bölümler biraz ağır gibiydi sanki ama son iki bölüm güzeldi