şükela:  tümü | bugün
  • yeni değildir, yıllardır vardır. ucuzdur.
  • (bkz: tozlu giyim)
  • isimle ilgili özgüvenlerini takdir edip siteye girdim. farkettim ki erenköy sosyete pazarında ya da küçük mahalle butiklerinde satılan giysilerin çok benzerini üretip uygun fiyata satan bir site. yani pazarda görüp beğendiğim ama buna da 35-40 lira verilmez ki dediğim yelek, ceket, kazak türevlerini buradan 20 liraya hatta özel indirimdeyse daha ucuza buldum.örnek

tayt çeşitleri dikkate değer şekilde geniş. penti'de 39 liraya satılan taytların benzerleri burada 19-29 arasında geziyor.

bir de basic olabilecek tshirtler ya da evde giyilecek eşofman altları 8-10 lira gibi fiyatlara bulunabiliyor.

henüz alışveriş etmedim ama gözüme kestirdim, takipteyim. yeterince güven duyarsam belki denerim.
  • kadınlar için deri taytın yanısıra ferace de satan site.
  • 2001 yılında kurulup türkiye genelinde 50'ye yakın mağazası bulunan samsun menşeli bir firmadır.
  • bu kadar iddialı giriceksin online ticarete ama alt yapı olarak hazır bir e-ticaret paketi kullanacaksın. sitesine bakar bakmaz direkt bastım eksiyi. bir alışveriş sitesi.
  • isimden kaybeden site. tozlu diye tekstil markası mı olur lan? tozzy, tozzyonline, thozlu falan yapaydınız bari. tozlu ne? hedef kitleniz olarak gördüğünüz hiçbir kadın "tozlu'dan şunu aldım" cümlesini kurmaz size söyleyeyim. alırsa da internetten aldım der. tozlu diye marka olmaz.

edit: girip bir de baktım ki webrazzi'den ödül almışlar. abooovvv diyorum sadece. webrazzi size ödül verdiyse direkt uzak durmak gerekiyor zaten. webrazzi 20 tl versem bana da ödül verir lan.
  • ezilenlerin tekstil sitesi. süper site. bir takım elit alan adı sevdalılarını bir kenara bırakalım da bir sonraki yıkama yağlamam için bana kaç takım abiye elbise, trenchcoat falan göndereceksiniz onu konuşalım.
  • kendi reklaminda tozlu diye site mi olur diyen marka.

fiyatlari uygun gibi, urunleri dandik degilse basarili olmamasi icin bir sebep yok. ısme cok takmamak lazim.
  • samsun gibi yatırım özürlü bir şehirden çıkan belki bu tipte ilk marka lan yazıktır vurmayın.

şimdi bu tozlu epey yıl oluyor samsun'un alışveriş caddelerinden fatih sultan mehmet'te açılmıştı. arkadaş grubundan marka saplantılı bir kızın buradan bir gömlek giymiş olması epey şok etkisi yaratmıştı bizim kızlarda onu hatırlıyorum.

böyle waikiki gibi hep tıklım tıklım bir yerdi. sonra kendilerine güvenip işi büyütmüşler demek ki tebrikler.

yalnız o reklamlar pek olmamış. eğreti durmuş. aks tv ye reklam vermiyorsun ki arkadaşım ulusal reklam bu açsana kesenin ağzını.

neyse işte samsun'a örnek olsun. paraları yastık altından çıkarsın yatırım yapsınlar az.