şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: tozlu yollar)
  • sürekli alış veriş yaptığım ve memnun kaldığım giyim alış veriş sitesi. tedarik edemedikleri ürünler için ufak bir hediye gönderip, hediyeyi geri gönderirseniz almayız diyen prensip sahibi insanlar. ürün iadesinde hiç bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. ayrıca satın aldığım kıyafetler kalitesinden de memnunum.
  • insanlar bu kadar geyikli taytı nerden buluyor soruma cevap vermiş olan alış veriş sitesi.
  • tlf mesajlarından bıkılmış, işe yarar kalite adına bir şey bulunmayan, pazardan 5 liraya aldığınız bluzu 7 liraya bulabileceğiniz site..
  • 168'lik mankene bile kısa gelen elbiseleri ile "bütün elbiseleri 160 boya göre yapıyoruz" diyen yüzlerce firmadan biri. fotoğraflardan bile anladığım kadarıyla dikiş kalitesi yerlerde sürünmekte.

ayrıca sitelerindeki birçok modeli ümraniye'deki mağazaların çoğunda bulabilirsiniz.
  • günlük giyime uygun bir ürün profili olan firmadır. genelde mağazaların vitrinlerinde görüntüsü hoş olan ancak kullanımı rahat olmayan ürünler vardır. ancak bu mağazada bu konuya dikkat ediliyor. ben bir ceket aldım bu zamana kadar. yine de nereden aldığımı o kadar soran oldu ki.
  • ilk alışverişimde aldığım iki ürünü de defolu göndererek kalitesini ortaya koymuştur. işin kötü tarafı ürünleri kardeşime hediye göndermiştim, ayıp oldu kızcağıza. şimdi işi gücü bırak kargoyla ürünleri geri gönder, tekrar gelmesine bekle. umalım da tekrar defolu ürünler göndermesinler.
  • aldığım hiçbir şeyin kalitesiz çıkmadığı giyim markası. belki de zor beğenen biri olmamdan kaynaklanmış bir durum olabilir. her malı iyidir diye bir iddiam yok anlayacağınız. sadece şimdiye dek aldıklarımı gerçekten beğenmiştim ve geldiklerinde hayal kırıklığına uğramadım. oysa bir şeyi aldıktan sonra genellikle pek kullanmam. ancak tozlu'dan aldıklarım hâlâ dolabımda kolay ulaşılabilecek yerdeler. özellikle de siyah üstünde sadece " w " yazan tuniğimsi şey! giyecek bir şey seçemediğim de altına kırmızılı detayı olan siyah taytı çeker, ayağıma da siyah yarım botumu giyer çıkarım. böyle de pratik çözümler üretmemi sağladılar.

en son 17.12.2014'de 125 tl'lik bir alışveriş (çanta, elbise ve kaban) yapmıştım ki hâlâ gelmesini bekliyorum.. samsundan kars'a getirmeleri biraz sürse gerek. hoş işler böyle yürümüyor, yarın bir gün (deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki, pazartesi en geç salı günü) elime ulaşacaktır.

işin güzel yanı şu, elbiseler ucuz ve güzeller. ayakkabı hiç almadım ancak oda arkadaşımdan gördüğüm kadarıyla (aslında modeli hiç mi hiç tarzım değil) ayakkabıları da kullanışlı ve hoş duruyor. tabii benim beğendiğim platform topuklu botlar geldikleri gibi tükendikleri için, uzunca bir süre internetten ayakkabı sipariş etmek nasıl bir duygudur bilemeyeceğim. şimdiye dek; hırka, elbise, tişört, trenchcoat, baykuşlu bir kolye ve eşofman altı (bana tamamı ile zıt bir renk, pembe seçerek hemde) almıştım. hiçbirinde de sorun yaşamadım. mavili beyazlı amerikan bayrakğımsı yarasa hırkanın (adana'da kaldı yavrucak) kapı kolları ve türevi şeylere takılıp örgülerinin açılarak beni üzmesi dışında..

edit: az önce bana sürpriz yaptılar ve kargom geldi. şoklardayım. çalışanların arabadan inmeyip ayaklarına gitmemi beklemeleri dışında garip hiçbir şey yok. çanta, elbise ve kaban da umduğumun altında değil. gerçi normalde dar olması gereken elbise de gayet rahat oldu ama bu bir sorun değil sanırım.
  • internet sitelerine mobilden girince browser çat diye kapanıyor. safari'de de chrome'da da aynı olay söz konusu.