şükela:  tümü | bugün
  • modem evin bir ucunda, ben bir ucunda internete bağlanıyorum. bugün bu ürünü aldım. düşük kalitede bile video seyredemezken şimdi 720p kalitede takılmadan seyredebiliyorum çok şükür :) farkını görmek için speedtest.net'ten hız testi yaptım. bu cihaz olmadan 4.10 mbit, bu cihaz ile 5.67 mbit gözüküyor.

prizden çıkarıp başka yere takınca tekrar ayara gerek kalmıyor. modemden aldığı sinyal kalitesini de üzerindeki ışıklarla 5 üzerinden gösteriyor, böylece en uygun yere takılabiliyor.

edit: link vereyim http://www.tp-link.com.tr/…ls/?model=tl-wa850re#fea
  • 3 yıl garantisi olan ürün. şubatın 24'ünde ara yüze girememe sorunu yaşadım. 25înde servise gönderdim. bugün 27 ve değişimi yapıldı. teşekkürler tp-link
  • 2014'de 70 lira gibi bir fiyata aldım. browser uzerinden ayarını bir kere yapıyorsun, bir prize takıyorsun, evin ölü noktalarına internet götürüyor. memnuniyet had safhada.
  • birisi şuna telaffuzu kolay türkçe bir isim versin de rahatlayalım yemin ediyorum. aldım bundan bir tane evde taktım prize. çok da güzel çalışıyor alet, istediğim randımanı fazlasıyla aldım. ama bunu gören her yabancıyı bunun bir menzil genişletici olduğuna ikna etmekten, ismini öğretmekten ve bunun bir böcek öldürücü olmadığına inandırmaya çalışmaktan yoruldum yemin ediyorum. tip olarak zaten türk aile yapısına da biraz aykırı. umarım tez vakte insanlar benimser de prize anormal şeyler sokan tuhaf insan izlenimi yaratmaktan kurtulurum.
  • yakın zamanda satın alıp aşırı memnun kaldığım internet menzil yükseltici. alırken inanmamıştım işe yarayacağına ve olmazsa iade ederim diye düşünmüştüm ama mükemmel iş gördü. kurulumu çok basit, modemin yanına takıp bir düğmeye basılıp ayarlanıyor, sonra evin istenilen köşesine takılıyor. ikinci ve çok güçlü bir ağ yaratıyor sonra takıldığı yerde. duvar kalınlığı veya uzaklıktan dolayı zayıf internet bağlantısı sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.
  • araştırmalarım sonunda almaya karar verip az önce hepsiburada üzerinden siparişini verdiğim kablosuz menzil güçlendirici.

cihazım geldiğinde performansını deneyimleyip yine buradan görüşümü bildireceğim.

ekleme: hakikaten çok şık ve kullanışlı.

tether adındaki mobil uygulaması aracılığı ile cihaz ile ilgili tüm ayarları yapabilme kolaylığına sahip oluyorsunuz. üzerindeki led ışıkları da gece modu diye bir ayar ile istediğiniz zaman diliminde kapatabiliyorsunuz.

evdeki kablosuz ağı ölü noktalara da taşımak isteyeniniz varsa, aradığınız cihaz tam olarak bu.
  • modem salonda ve yatak odası ile arasında 5 metre mesafe var. doğal olarak tek diş bile çekmiyordu. buradaki olumlu yorumlara dayanarak aldım. bu kadar performanslı bir ürün beklemiyordum. artık evin her köşesinde sıkıntısız internete erişebiliyorum. harika alet.
  • ulan ilk defa bi ürün için bu kadar olumlu yorum okudum direkt siparişimi verdim ve sabırsızlanıyorum.

edit: allahım gol.