• denk geldiğimden beridir anlam veremediğim, paçalarından kekoluk akan bir parça. 2005'den beri falan daha düşük seviye bir şey duymamıştım. felemenkçe iyi gitmiş parçaya yalnız. almanca'ya kaba diyenler duymuş olur en azından felemenkçe gibi bir gerçekliğin nasıl tınladığını.
  • ilk dinlediğimde şarkının yapım prosesiyle ilgili aklımda şöyle bir sıralama oluştu.

hapisten çık*, eve gel, fl studio indir, kur ve crack at, hiç tutorial izlemeden ilk arayüz üzerinden bi beat yap, komşunun kızını eve çağır aklına gelen kelimeleri söylet, kendin de aklına gelenleri söyle, çıkan şeyi ver youtubea.

tanım: ortalama 1-2 saatte yapılmış iş.

bu müziğin satıcısına da dinleyicisine de evrenden zevk ve tüketim bilinci diliyorum.
  • fazlaca;
    laag, laag, laag
    p-p-p-p-papi, papi, papi, papi, papi, papi, papi
    tiek, tiek, tiek, tiek, tiek, tiek
    diep, diep, diep, diep, diep, diep, diep
    barındıran eğlenceli bir şarkı.
  • felemenkçe yavaş anlamındaki kelime. ayrıca bir (bkz: bizzey) şarkısı.
  • bir draconian turudur baaz lardan bir onceki hayatta kala bilen prototype lardir kaba saba seyler ve defoludurlar defolar su ki biraz korkaktirlar ve bazende birden berserk olup herkese saldirmalaridir isterse bu high lord olsun dark priest olsun sonuc lakin ilk etapta oo sahane oldu bunlar diye dusunulerek bir suru uretilmistir ama sonunda bunlardan bir draconian army yaparsak krynn bize kiciyla guler diyerekten sali verilmislerdir ve hepsi simdi taladas da degisik barbarian tribelar halinde surtmektelerdir
  • papi,papi,papi,papi,papi,papi,papi
    diep,diep,diep,diep vb.
    saçma sapan bir şarkı ve bizim türkler sayesinde iyi izlenme almış
hesabın var mı? giriş yap