şükela:  tümü | bugün
  • cehalet ve güçlüye tapınma içeren diyalog. almana binmezse , cumhurun başı nasıl olacak.
  • ince gibilerin işi zor, bu gezegende batı standartlarından kafa olarak 700 sene geriden gelen bir kitleye laf anlatmaya çalışıyor.

bence beyhude çabalıyor.
  • "siyaset tarihimizin efsane ayarlarından biri" lol
  • abandone kelimesini cümle içinde kullanan aktroll beyanı.
    tebrik ediyorum lan sizi. kendinizi geliştiriyorsunuz.
    yenilikçi troll. en sevdiğimden.
  • herhangi bir abandonelik göremediğim olay. teyzeye gelince... bisiklete binmek, sinemaya/konsere gitmek, spor yapmak, resim sergisi falan gezmek sana "komik" gelir. çünkü sen bir orta doğu canlısısın ve hayata dair ufkunu açacak ne varsa ona karşısın.

edit: adama bir bisiklet hediye edilmiş. adam da jest olsun diye binmiş. böylesine ani gelişen, samimi bir durumu bile nasıl eğip büküp bu durumdan olumsuz çıkarımlar yapabiliyorsunuz anlamak güç...
  • kafaya bak aq. türk siyaset tarihinin en büyük ayarlarından biriymiş. garipler bunlarla seviniyor artık.

he bu arada ben olsam en azından bisiklete binip düşmedim diye cevap verirdim o ayrı(:
  • simdi bisiklet olayi ile ne alakasi var diyebilirsiniz ama su olay ile direk baglantisi oldugunu dusunuyorum (bkz: turklerin kibar insani ezme huyu)
  • herkesin dediğini yaparsan nasıl cumhur olacaksın diye insan yerine konmayı zayıflık zanneden mal beyanı.
    senin istediklerini yapmadığı için mi veriyorsun oyunu tayyipe?
    deveye diken bunlara s.ken yarıyor.
    umarım ince başa gelirse önce bunlar için sado-mazo bir anayasa çıkartsın. başka türlü zevk alamıyor bu soysuzlar.
  • ne yapsaydı?
    ananı da al git mi demeliydi, danışmanlarına dövdürse miydi kadını, gözaltına mı aldırsaydı, vatan haini mi deseydi?

sizin anladığınız dil bu değil mi, siken yaranır size haklısınız.

ne kadar korkuyorsunuz bisiklete binen, opera diyen, kuantum diyen insandan.

korkma, titre!!!
  • erdoğan çıtayı öyle bir noktaya yükseltmiş ki, artık ona gönül veren insanlar da cumhurbaşkanı adaylarını en az 100 araçlık konvoy ile gezerken görmeyi hayal ediyor. muharrem ince gibi bisiklete binen, motora binen, şaşalı konvoylara tenezzül etmeyen adaylar bu kesime güvensiz geliyor.