şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
10473 entry daha
  • an itibariyle fenerlilere cimbom g*tü yalatan takım.

edit 1: yalama içeren silinen entry için bkz.

edit 2: yalamayı bitirdikten sonra güncellenmiş entry için (bkz: #102117575)
  • hükümetin desteğini arkasına almış, 10/11’in tek şikecisi olan itici anadolu takımı. taraftar profilinin zeka seviyesi çok sevdikleri hamsiden yüksek değildir.

edit: bizans
  • aglayın orospu cocukları ağlayın. bu ligde en cok kollanan takımlar fenerbahçe besıktas ve galatasaraydır ıspatları ile konuşmayan orospu cocugunun önde gidenidir. son yıllarda bile aynı emsal kararlar var. benım gibi muhalif ateist bir adamı bile sizin gibi orospu cocukları damat beratçı yaptı. hani diyorsunuz ya eğitimli kültürlü insanlar nasıl ak partiye oy veriyor. he sizin gibi karaktersizler sayesinde.

futbolu sadece keyif için izlerken sizin gibi orospu cocukları yüzünden holigan oldum.
    fenerbahçe şike yapar yasa değişir. kimsenin sesi çıkmaz. galatasaray yıllarca fetörüleri besler kimsenin sesi çıkmaz. beşiktas şike olaylarına karısır öyle kupa iade etmeyle sıyrılacagını sanar.

son 4 senedir trabzonsporun anasını sikiyorlar büyük maçlarda. geçen sene malatyadan alanyadan 6-7 yiyorduk o zaman bu devlet yokmuydu orospu cocukları? o zaman damat berat yokmuydu. şimdi ne değiştide devlet yardım etmeye baslamış. eğer devlet gerçekten sadece trabzonspora yardım etse besıktas galatasaray ve fenerbahce ortalıgın anasını siker. çünkü deprem olmuş insanlar ölmüş. fenerbahçe gibi bir kulup yaygara koparıyor böyle bir olay gerçek olsa neler olur bir düşünün. ak troller gibi paralı trolleri mevcut kuluplerin. işleri güçleri demogoji yapmak. yıllardır eken trabzonspor yeni yeni ektiğini biçmeye basladı ama bu istanbul takımları sindiremedi.

tanım: istanbulluları zırıl zırıl ağlatan futbol kulubu
  • geçen senede başakşehir için aynı şeyler söyleniyordu. boşa fıtı fıtı yapmayın kardeşim.
  • 30 senedir sampiyonluk hasreti ceken liverpool ile 36 yildir sampiyonluk kutlayamayan trabzonspor'un ayni yil sampiyon olmasi da 2020 yilina ayri bir huviyet kazandiracak. keske athletic club bilbao da bu sene sampiyon olsaydi.
  • fenerbahce ts kapisiyor , ben de iki takimin butun maclarini izliyorim.

bucaspor gol atti , son dakika , santra oldu ve ts santradan yuriye yuriye gol atti...

hayatimda 3-4 tane canli satilmis oldugunu idrak ettigim mac gordim.

bu en igrenciydi.

bir de 2011 sampiyonu biziz diye utanmadan geziyorlar.

neyse sonraki yazacaklarim irkcilik olarak anlasilabilecegi icin yazmiyorum.tuttum kendimi ve sporda kaliyorum
  • gerçekten şampiyon olacaklarsa beşiktaşımızı yensinler. ama saçma sapan oynarlarsa vallahi gider bu maç! trabzon beşiktaşımızı yenebilir evet ama o maçı gerçekten istemeleri gerekecek.
  • şampiyon olmasını istediğim takımdır. not : bjk
  • gidişat aynı 2011e döndü. bütün takımlar el ele verdi. o sene de bjk kendi sahasında ferrarinin gördüğü saçma sapan kırmızı kart ve penaltıyla maçı fbye vermişti. hele gs, yeni stadındaki ilk derbisinde, emreyle her gün beraber olan ardanın maça girmesiyle son derece şaibeli şekilde maçı eliyle fbye vermişti. bu sene birbirlerinin altına yatamazlar hepsi iddialı çünkü.

türkiyede iddiası yokken maç kazanabilecek karakterdeki tek takımı olarak başlığın sahibini rahatlıkla söyleyebiliriz. 2010 yılında, urfada gömülen fbyi, 2 hafta sonra hiç iddiası yokken, lider girdiği son haftada hakeme rağmen, şampiyonluktan ederek, statlarını yaktıran, bir sonraki sene ise şike yaptıran tkaım olarak, bu sene de ortalığı karıştıracağı kesin. 2010 yılında, gs dene takımın, son maçtan 2 hafta önce bursaya karşı full savunmayla 0-0 bebarere kalarak sevgilisi fbyi liderliğe getirdiğini tekrardan hatırlatalım.

sonra demişti aziz başkanımız adnan polata, bu trabzonun önünü kesmemiz gerek, hepimizi siker sonra, elele verelim. bunları iyi okursanız, ülkenin tek tabanca takımı trabzonspor olduğunu rahatlıkla anlarsınız. yani şartlar değiştiğinde, cephleşme başladığında her zamn yalnız kalan takımdır.

bu sene tecrübeli, eski yıllarda yaptığı hataları yapmıyor, kelebek kanat çırpmasını dahi sorgulayarak 2011i yaşamak istemiyor. çünkü ülkedeki hiçbir kuruma güvenmiyor. tabii ki daha güçlü 2011'den. bunu gören kahpeler ise el ele konumdan, kucak kucağa konuma geçiyor. hiç merak etmeyin, hepinize yeteceğiz!
  • kayıtlı kongre üyelerinin %50'sinden fazlası bordrolu emekçilerden oluşur ve bu niteliğiyle türkiye'nin en büyük gerçek emekçi kulübüdür.

ayrıca, sevenlerini büyüklüğü sayesinde elde etmiş üç bizanslı rakibinin aksine,
    türkiye'de, büyüklüğünü sevenleri sayesinde elde etmiş tek futbol kulübüdür.

devletçe başına dönem dönem tayin edilen soytarı yöneticiler eliyle 50 senedir ehilleştirilmeye, aynılaştırılmaya çalışılan, aykırı ve yıkıcı bir asidir.
200 entry daha