şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • her taşın altından çıkan takımdır. şikecilerin tezgahına taş koyan takımdır. sistemin tüm unsurları tarafından dışlansa da, yok sayılsa da sistemi adam eden takımdır. statükonun bütün itici güçlerinin envai kombinasyonunu arkasına alanlarca hedef gösterilmesi ne kadar adice, ne kadar haksızca, ne kadar salakça.
 • başbakan'ın tutmadığı takımdır.

  siyaset-spor ilişkisini irdelemek basit. hangi siyasetçi şikeye ilişkin cezai ve idari (spor hukuku) soruşturması devam ederken "bu cezalar ağır" ve "kişilerin yaptıkları kurumları bağlamamalı" demiş ve yine hangi siyasetçi işine gelmeyen soru üzerine "ben x takım taraftarıyım, hatta kongre üyesiyim, cevap vermem doğru olmaz" demiş..

  at yalanı öpeyim inananı.. (söylentileri yayan kimse ona hitaben)
 • hayali haberler uyduran mal oğlu malları gösteren takım. geçenlerde colman'ı betis ile anlaştırmışlardı. şimdi de uefa siyaset ilişkisi falan filan diyor. tarif edilemeyen mallık, adı konamayan beyinsizlik. ulan insan şunu yazarken durup bir düşünür. şike konusunda kişiler kurumlar ayrılsın diyen kim? bu açıklama sonrası verilen karar nedir? bu konuyla alakalı değişen 58.madde hangi takıma yaradı? hangi takım hemen tahkim kuruluna gitmişti iptal için? trabzonspor, bursa ve galatasaray. peki bu duruma kimler itiraz etmedi? yöneticileri şikeden dolayı futboldan men edilenler olmasın sakın? başbakan lafıyla küme düşürülmekten kurtulanlar, gece yarısı 58.madde değişimiyle ligde tutulanlar gelmiş siyaset diye bik bik ötüyor. vay beyinsiz mal vay. şimdi maske takıp timsah yürüyüşüne devam şikeci utanmazlar.
 • 2003 yılında başkanı istifa etmiştir. çünkü ülkenin başbakanı fenerbahçe'nin aldığı cezanın saçma olduğunu söylemiş ve tahkim kurulu fenerbahçe'nin cezasını kaldırmıştır, trabzonspor'un cezası ise ağırlaştırılmıştır. o başbakan halen görevdedir. siyaset demeden önce ergenler geçmişe bakmalı. köpek oldunuz bari cahilce saldırmayın.
 • şike davasında sıkışanların sığındığı limandır. her tutuşanın; "aslen trabzonluyum", "annem oralı", "şikeyi trabzonlu futbolculara sorun", "trabzonlu topçulara teşvik geldi mi", "trabzonlu futbolcu çok bizim takımda" gibi "iddia"(!)larla saldırdığı kulüptür. bu kadar kafa yormaya gerek yok. gabriç dediğiniz adam geçen sene 1-1 biten maçta bize golü 61. dakikada attı, kimse de ona sitem etmedi. 61 numarayı giyen m.yılmaz geçen yıl 0-0 biten antalyaspor maçında kendini yırttı. yine geçen yıl kazanamadığımız 2 kayserispor maçında takımın hocalığını trabzonspor'un efsane ismi shota arveladze yapıyordu 3 yıl önce şampiyonluğu içerideki ibb maçında teslim ederken ibb'nin kalesinde 61 numaralı oğuzhan vardı. bu sezon mersin idmanyurdu formasıyla avni aker'de galibiyet golünü atan hasan üçüncü de trabzonsporlu'ydu. bu işin içine özer hurmacı girseydi onun da trabzonlu olduğunu öğrenecektiniz tıpkı her sıkıştığında annem trabzonlu diyen bülent uygun ve emre belözoğlu gibi.

  bu kafaya göre şike meselesinde kimliğinde trabzonlu yazan herkes potansiyel suçludur. bütün iddialar bu tuhaf sav üzerine kurulmuş ve ne tuhaf ki bu iddiaları destekleyen bir güruh da var. artık sadece kulüp değil onu destekleyen insanlar ve trabzon doğumlu futbolcular kafa kağıtlarına göre linç edilmeye çalışılıyor. bu linç ekibine acil şifalar diliyorum...
 • taraftarının çok komik olduğu takımdır.

  adamlar bildiğin taka gazetesi sayfalarından ve bordomavi.net forumlarından aldığı duyumlara/söylemlere göre hareket ediyor. hadi taraftar sitesini anlarım da ulan taka gazetesi ne . hahahahahaha
 • mal oğlu mal bir manüpilatörün artık nasıl bir ağır travma yaşıyorsa her gün gelip altında zırladığı takım. tapeler montaj falan filan gibi haberlerle timsah yürüyüşleri yapan tipler ne de olsa. hadi biraz daha timsah yürüyüşü.
 • contayı yakmış bizden dışarı biri tarafından sürekli salakça bir şekilde eleştirilen kulüp. yediğin kapaklar arşa ulaştı, savunmak için kıçını yırttığın adam bile seni tekzipliyor, sen hala manipülasyon peşindesin.

  (bkz: oğlum bak git)
 • başbakanın kişiler ve kurumlar ayrı tutulsun sözü, gece yarısı değişen disiplin maddeleriyle küme düşmekten kurtarılan şikeci takımın taraftarlarının düzenli olarak altında ağlama seansları yaptıkları takım. ulan hangi yüzle yahu? yöneticileriniz şikeden dolayı futboldan men ediliyor hala daha utanmadan, arlanmadan sağa sola laf yetiştiriyorsunuz. trabzonspor en ağır haliyle ilk etik kurulu raporunda da, ikinci raporda da temizdir ve hiçbir yöneticisi en ufak bir ceza almamıştır. haydi kendi kendinize timsah yürüyüşlerine devam edin şikeciler.
 • benim için türk futbolunun eğlencesi olan takımdır. ciddiye aldığım falan yok ha aman yanlış anlaşılmasın. bildiğin günlük stres'i sayelerinde atıyorum.

  http://www.youtube.com/watch?v=2qwfqhvsglo haydeeeeeeeeee , arcadius, inanmazsan inanma, im2shy , umberto d , futurama , ismini vermek istemeyen yazar , pink floyd floyd yaylalar , jack nicholson , sizhepinizsinizbiztekiz , mk m 5 , esismen , loaded plasma shotgun, avatarairo, simerazzi, excaliboor, yuz puan mavi masaya gidiyor, kaiserclown, aykupetto ve daha niceleri (halaya kalkmak isteyenler isminin eklenmesi için mesaj atsın hahaha ) . nerdesiniz da, halaya kalkıyoruz uşağum.