şükela:  tümü | bugün
 • alexander sörloth'un cezasını 1 maça indirirlerse hortlayacak olan fenerlidir.

  bunlara sorarsanız alexander sörloth, uğurcan çakır, abdülkadir ömür'ü berat albayrak vermiştir.

  mesela inandıkları bu medyatik iftiraya göre, 20 senelik iktidar trabzonspor'lu olduğunu yeni hatırlamıştır. damat bir sabah uyandığında "amına koyim ben trabzonspor'u tutuyodum lan!" diye şok geçirircesine hatırlamıştır kendisi hakkındaki bu gerçeği.

  daha ilginç olanı ise, damat istifa diye slogan atmaktır.

  yani bu sloganı tercüme etmek gerekirse, damat kayınpederini futbol konusunda alt etmeyi başarıp devlet desteğini trabzonspor'a doğru yönlendirmiştir. çünkü berat albayrak'ın kayınpederi aynı zamanda fenerbahçe divan kurulu üyesidir, ancak gücü berat'ın süperlig manipülasyonlarına karşı gelmeye yetmemektedir.

  öyle ilginç bir fenerbahçelidir ki bu, 2 milyar tl (eminim doğrudur bu rakam) borç içinde olmasına rağmen limitlere karşı çıkmaktadır.
  10 milyon euro değeri olan sol bek transferi olmayınca "ama bu hamsiler nasıl transfer yapıyor??" diye sorgulamaya yeltenirler. işin aslını bilmediğnden mütevellit zırlama yerlerini hemen almışlardır... trabzonspor'un 1.5 senedir bonservis ödemediğini bilmez.

  o kadar ilginç ötesi bir fenerlidir ki bu, senelerdir yenemediği trabzonspor'un anca devlet desteğiyle şampiyon olabileceğine inanır. öte yandar fener galacticos olağanüstü futboluyla la liga ve premier league'e çağırılmıştır bile.

  bütün medya'yı kendi taraflarına bağladıklarından beyinleri sürekli yıkanan fenerbahçeliler takımlarındaki zaafları hiçbir şekilde göremezler. sorarsanız kendilerini çok iyi bir savunma takımı, çok iyi bir atak takımı olarak görürler. halbuki reelde 55-60 dakikalık kondisyonu olan, savunması saatli bomba olan, ana karar vericilerinin çok istikrarsız 3 oyuncudan oluşan bir takım fenerbahçe. aynı zamanda çok düşük kadro derinliği olan ki gelip de limitler, damat, bankalar birliği diye ağlamayın, zamanında galatasaray beşiktaş gibi siz de usulüne göre yapsaydınız onyekuru boateng sarrachi gibi parçalar alırdınız. sik gibi kaldınız. ama suçlusu biziz? trabzonspor suçlu.

  arkadaşım, 15-20 milyon tane fenerbahçeliyle 2-3 milyonluk trabzonspor taraftarı kapışsın istiyorsunuz ama olmuyor. attığınız iftira hakikaten yapışıyor üstümüze ve zarar veriyor.

  3-5 tane uyduruk, mevkisinin adamı olmayan bakan/bakan yardımcısı trabzonspor'u destekliyor diye algı kasıyorsunuz. trabzon dediğiniz yer bütün iş adamlarının, müteaahitlerin, bakanların çıktığı bir yer. haliyle iyi mevkilerdeki insanların da "sözlü desteklerine" konu olacak.

  trabzonspor bir damla maddi devlet desteği almamaktadır. evet kredi yapılandırması çıktı ancak trabzonspor hiçbir kulübün çizemediği gelir gider bilançosunu, portföyünü ortaya koydu ki hem sponsor çekti, hem de yapılandırma desteği aldı.

  özetle, damattır, cb danışmanıdır, gevrektir bunların sahada bir etkisi olamaz.

  sörloth'un hak ettiği ceza da 1 maç cezadır. 1/3 indirime gidilmelidir.

  edit: imla
 • 2 tane penaltısı verilmeyen, 1 tane kurtardığı penaltı tekrar ettirilen, malatya maçında çizgiyi fersah fersah geçen kaleci için hiçbir şey yapılmayan takım için ''ağlama fener'' dersen, o da bunu der.
 • iyi amınakoyim her tahrik edilen futbolcunun adamı öldüresiye dövme, yumruklama, ittirme, tekmeleme hakkı var o zaman?

  muz cumhuriyeti ya burası.

  rakip futbolcu gayet futbolun içinde olan bir faul yapmış sörloth denen sarı dana zaten hakemler ne yaparsak yapalım görmezden geliyor diye düşünüp rakibine girişmiştir ama sert kayaya toslamıştır. yok öyle bacağıma vurdu adama gireyim yere sereyim.

  yılda milyonları götürme sebepleri iki topa vurmaları değil bu işi profesyonel olarak devam ettirmeleri.

  seni tekmeleyen, faul yapan adama nabzın 180ken sinirini kontrol et diye yıllık milyon eurolar ödeniyor.

  yarraklara bak siz adalet değil ayrıcalık istiyorsunuz. nwakeme'nin cezası iptal olsun diyen güruh bu işte aynı kafa.

  sörloth minimum 3 maç ceza almalı almazsa kulübüm fenerbahçenin yapacağı her açıklamanın takipçisi olur altına imzamı atarım sizde ağla yazarsınız.

  fenerbahçe ayaktayken hiçbirinize kuru ekmek bile yok! ayağınızı denk alın.
 • konu iki tane penaltıysa eğer, ilki zaten penaltı falan değil.

  havadan gelen top, oyuncunun önce göğsüne sonra eline çarpıyor, oyuncunun eli de vücudunu "büyütecek" kadar açık değil.

  ikinci pozisyona, yani mustafa'nın pozisyonuna gelirsek, olağanüstü derecede gri bir pozisyon.

  buna direk penaltı diyecek hakem de çıkar, dumura uğrayacak hakem de.

  neden diye sorarsanız, oyuncu serbest düşme esnasında topa eliyle temas ediyor ve topu hiçbir şekilde görmüyor. lakin sıkıntı oyuncu'nun elinin "çok" açık olması. topun kendi takımından gelmesiyle beraber çok yakın bir mesafeden gelmesi de önemli.

  o durumda da işte hakemin takdirine kalıyorsunuz. oyuncunun eli serbest düşmeden mi açık? yoksa bilerek takımına avantaj sağlamak için mi açık?

  çok gri, ama medya fenerbahçeli olduğu için kimse bunları konuşmuyor. bunlar hep kenarda köşede, youtube'da barınmaya çalışan yorumcuların yorumları.
 • gayet futbolun içinde olan bir faulse, bize bu faulü yapıp da kırmızı kart görmemiş oyuncuları gösterirseniz sevinirim crys3.

  ayrıca crys3, sörloth'un cezası artık senin değil galatasaray veya beşiktaş'ın derdi.
 • damat bir sabah uyandığında "amına koyim ben trabzonspor'u tutuyodum lan!"

  asljkdasnlkdnaslkjdsanjlkdas
 • bu trabzonluları anlamıyorum.

  oğlum bu adamlar geçen sene galatasaray “hakemler kötü” diyince “hakemler insandır pırıl pırıldır” diye açıklama yapan tek hücreliler. hakem hatasıyla kadıköy’de galatasaray’ın 3 puanını çalıp ardından resmi twitter hesabından ağlama emojisi koyan parazitler. sezon sonu galatasaray şampiyon olunca da “futbolun kara gecesi” diye ağlayan tipler bunlar.

  tüm bu yazdıklarım da 6 ay içerisinde falan yaşandı. siz hala bunlara ne açıklama yapıyorsunuz. deli oğlum bunlar.

  tanım : dansözlüğüyle ve kıvırmasıyla ünlü bir güruhun üyesi fenerlidir. bunlar bugün trabzonspor kollanıyor der, 2 ay sonra bir bakmışsın fenerbahçe kollandı, trabzon’un hakkı yendi diyorlar. şaşırmayın.
 • zaten diyor. son maçlarının bitiminde damat istifa diye tüm tribün bağırdı zira.
 • ne balık balık konuşan var ya