şükela:  tümü | bugün
  • şurada açıklanan tff kararıdır.

tff'nin sene başı fatih terim'in ceza almasına sebep olan maddeyi, geçtiğimiz gün ahmet ağaoğlu'nun sahaya atladığı maçın hemen ardından değiştirip ona göre cezalandırma yapılması olayı.

yanlış anlamadınız, ahmet ağaoğlu sahaya atlıyor, hemen akabininde ceza hukukunda bununla ilişkili olan madde değiştiriliyor ve ahmet ağaoğlu sadece 10-15 gün hak mahrumiyeti cezası alıyor. :)

bilge bir adamın da dediği gibi...

"organize ve profesyonelce başlayıp, zorlu geçen bir sezonu, adalet arayarak tamamlıyoruz."
  • ne yapılmış kişiler ile kurumları mı ayırmışlar yoksa?
  • aaa caner'in dudaklarını okuyarak 7 maç ceza mi vermişler yoksa?
  • kişilerle kuralları ayırma durumu.

eskide bu ayrıcalıklar fenerbahçe’ye yapılırdı şimdi trabzonspor’a yapılır olmuş. vay be.
  • caner erkine olayın gecesinde madde değiştirerek ceza verildiğinde sessiz kalıp üstüne bir de bu hukuksuzluğu destekleyenlerin ağlamaya hiç hakkı yok. bugün bize, yarın size, öbürsü gün onlara. hukuk herkese lazım.
  • bu sezonun baştan aşağı şaibeli olduğunu ve ileride soruşturmalara bile konu olabileceğini kanıtlayan olaydır.

hiçbir sezon siyasetin futbolun içine bu kadar sirayet ettiğini ve bir takımın zorla şampiyon yapılmak istendiğini görmedim ben.
  • adalet herkese lazım bu takım salih dursun'un hakeme kırmızı kart gösterdiği maçta ezilirken, lime lime edilirken siz onlara oley çekiyordunuz. size mustehak. bir daha söylüyorum adalet herkese lazım ama siz anca ne şiş yansın ne kebap diye diye bugunlere geldiniz ama en ufak haksızlığa ugradiniz mi da dünyaları koparmayi bilirsiniz. sormazlar mi başkasının canı yanarken siz nerdeydiniz diye ?

şampiyonluğu kaybetmiş takım taraftarının gaz alma entrysi.

edit: imla
  • ahmet ağaoğlu 90 gün ceza alsa ne olacak dediğimiz saçma başlık.
  • şu konulara duyar kasanlar yok mu beni benden alıyor. bu tarz insanları şunlara benzetiyorum.
    ülkede siyasette baştayken her şeyi yapıp, o koltuğu kaptırınca yada kovulunca, tüm pislikleri bir bir söyleyen siyasetciler gibiler. abi o koltukta otururken neden konuşmadın?

bunlardaki mantıkta bu, kardeşim,

canerin dudağını okuyup madde değiştirip 6-7 maç ceza verildiğinde nerdeydiniz?
    kardeşim geçen sene rize maçında rizenin hakkını yiyip haksız kazanıp 2 sezondur haksız şekilde şampiyon olurken neredeydiniz? o zaman yok muydu organize kötülük?

bak birde bunları şu insanlara da benzetiyorum.
    ülkede her şey kötü gidiyor, ekonomik olarak batmışsın, çıkıp biri diyor ki ekonomik olarak çok iyiyiz, avrupa bizi kıskanıyor vs.
    futbolda bunun karşılığınıda gs veriyor. neredeyse her sene hakemlerle şampiyon oluyorlar, avrupaya gidip 1 puan bile zor topluyorlar. sonra buraya gelip avrupanın en iyisi burada biziz diyorlar. komik olanda buna inanan bir ultra troller var resmen.
  • tff'nin trabzonspor üzerinde oynadığı son oyun. versenize kardeşim gereken ceza neyse. ortaya "trabzonspor kayrılıyor" algısı yaratmak için yapılmadıysa adımı değiştiririm.

hakemlerinize adam gibi, talimatsız maç yönettirin.

arka kapıdan trabzonspor üzerine oynayıp, ön kapıdan trabzonspor'u yem etme numaralarına girmeyin. yeter!