şükela:  tümü | bugün
  • kıskançlığından çatır çatır çatlamıyorlarsa buraya bir daha entry girmek nasip olmasın. ayrıca aynı şey galatasaraylılar için de geçerli. ulan sizin en büyük başarınız bir avrupa kupası. siz ister misiniz trabzonspor kazansın o kupayı kolpaçı cemaatçiler.

fenerliler de galatasaraylılar da böyledir. mesela falcao gelecek denildiğinde fenerliler tebrik eder ama transfer yalan olunca aynı kişiler taşak geçmeye başlamıştır. galatasaraylılar için durum daha vahimdir onlara göre avrupa'da tek takım olmak en büyük arzularıdır. emin olun yeni malatyaspor bugün tur atlasaydı partizan taraftarından daha çok üzülürdü cimbomlular.

bugün prag tur atlasaydı fenerbahçeliler ve galatasaraylılar içten içe mutlu olacaklardı. şimdi bu gece uyumazlar, çünkü başkalarının başarısızlığı onlar için zaferdir.
  • bir insan dusunun ki, yukarıda suçladığı seylerin hepsini kendinde nasıl yansıtıyor
    :) müthiş.

not: futbolun ne oldugunu anlamamis ayaklı kompleks.
  • ulan herkesi kendiniz gibi ezik mi zannediyorsunuz benim için malatya neyse trabzon o dur onun için gönülden trabzonu destekledim
  • bizim de olay / durum kapsamında fenerbahçe’yi desteklememiz kadar olağandır.

ayrıca (bkz: bak şurdan siktir git)
  • en doğrusunu yapmışlardır. bir zamanlar beşiktaş'ın da diğer takımların taraftarlarında bir kredisi vardı ama 2 sene de tinerci tayfa o krediyi yok etti umarım trabzonspor aynı hataya düşmez. başkanları son zamanlarda çok fazla konuşmaya ve saçmalamaya başladı hadi hayırlısı diyelim.
    ben bir galatasaraylı olarak tebrik ediyorum trabzonspor'u.
    yeni malatyaspor'un elenmesine sevindim o ayrı bir konu. galatasaray'ın avrupa'da tek kalmasını istemekle alakalı bir konu değil. daha çok erzurumspor'u yendikleri ve ligden düşürdükleri maç öncesinde ve sonrasında yaptıkları pislikler ile alakalı. malatyaspor'un elenmesi çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu.
  • eşimle birlikte maçı izledim. eşim koyu galatasaraylı, trabzonspor gol atınca herkes sevinince sevindi ama onun gerçek sevinç halini bilirim kesinlikle böyle değildir. içten içe kıskandığını fark ettim. fenerbahçeliler için bir şey diyemeyeceğim deneyimleme fırsatım olmadı.

edit: imla/yazım.
  • bir trabzonsporlu olarak (bkz: #93970408) ilgili entariye kesinlikle katılmıyorum. sahibi gibi fanatikler bir ihtimal olabilir fakat trabzonsporun güzel futbolunu çok sayıda diğer kulüp taraftarları da severek izliyor. geçen sene de böyleydi bu sene de aynısı olacak inşallah.

bu tür nifak kırıntıları bittikçe daha da güzel olacak futbol.
  • teşekkür ettiğim fenerbahçelilerdir.
  • böyle bir başlığı beşiktaş'lı birinin açmasıda fazla ironik.

taraftarların birbirini tebrik etmesini çekemeyen eziğin açtığı saçma başlık.