şükela:  tümü | bugün
 • başta trabzonlular olmak üzere herkesin düşünmesi gereken seçenek.

  kapatılması derken, yalnızca futboldan bahsetmiyorum. tüm spor branşlarına kilit vurulmalıdır. sporla en ufak bir ilgisi kalmamış bir spor kulübünün varlığını devam ettirmesi size de saçma gelmiyor mu? başka bir dernek kurup yollarına devam edebilirler. ama spor yok, ı ıh olmaz. olmuyor işte. bundan 20 sene önce otobüs taşlayan insanlar lan bunlar.

  bariç'in sırtına gelen taş sonrası yere düşmesinde türk basını bariç'i suçlayacağına trabzonspor'un vahşiliğini konuşmaya başlasaydı bugün hakemler rehin tutulmazdı, önüne geleni ölümle tehdit edemezlerdi, kadınları aşağılayamazlardı.

  trabzonspor derhal, bugün kapatılmalıdır. yüzlerce insanın birbirini öldürmesini mi bekliyorsunuz bunu yapmak için? trabzonspor deplasmanına giden rakip oyuncular ve hakemlerin can güvenliği var mı bu saatten sonra?
 • (bkz: güven özveri tecrübe) isteyen fikirdir.
 • bariçin hikayesi aşağıdaki bulunuyor.

  trabzonspor bariç
 • türkiye'de futboldaki kurulu düzene karşı çıkan en büyük sesin susturulmasıdır.

  trabzonspor şu anda iyi günler yaşamıyor. skor önemli değil, ama yönetim anlamında iyi günler yaşamıyor. kendisini temsil edecek, trabzonspor'un kuruluş felsefesine ve varolma amacına hakim kişilere ihtiyaç duyuyor. o günler de gelecektir. trabzonspor'un kötü günleri ve iyi temsil edilmemesi, onun ortadan kalkacağı anlamına gelmez.

  trabzonspor'un antipatik olmasının nedenleri
  trabzonspor'un fenerbahçe'yi uefa'ya şikayeti (hukuk mücadelesi örneği)
  trabzonspor taraftarı
  taraftar neden öfkeli? (bitmek bilmeyen adaletsizlik)
 • (bkz: başlığı açanı görememek)

  edit: mesaj geldi, en gereksiz şikecilerdenmiş; ne olacaktı başka ya! tutup şimdi aziz'in paralı çalışanları, sözlükteki trolleri iş başında desem ne olacak, bilen biliyor. açacağınız başlığa bir, size iki...
 • (bkz: seyitgereklinin kapatılması)

  daha mantıklı ve hatta daha basit.
 • seyide yaprak gerekli. yaprağı yemeyince böyle zırvalıyabiliyor. verin yaprağı bu iş huzur içinde çözülsün.

  tanım: yavuz hırsız talebi.
 • demokrasilerde kulüplerin kapatılmasına karşıyız ama bence bir hava değişimi yapmalarında fayda var. mesela trabzonspor'un ege bölgesi'ne taşınması ve yoluna bir ege kulübü olarak devam etmesi iyi bir seçenek olabilir.

  hem trabzonluluk yapmazlar, hem de kolay kolay süper lig'e yükselemezler, bir süre kafalar rahat olur. bi düşünün derim.

  edit: önerime uzun adam'dan da destek geldi: "kapatılmadı da diyelim ki yeri değiştirildi, o da olumlu". uğruna ölünecek lider de böyle düşünüyor sayın trabzonlular, siz de bir düşünün.
 • şike yapmadığı , kendi hakkını ararken tomaları ters çevirmediği stadını yakmadığı için yapılması gereken hareket.

  şerefli bir takım böyle bir lige fazla geliyor bence de.
 • abartmıyorum, üç büyükleri kapatmak daha kolaydır.

  not: gs