• abartmıyorum, üç büyükleri kapatmak daha kolaydır.

not: gs
  • gabriç'in kiraya verilmesi üzerinden bunu savunanlar var.

bak koçum, kiraya verdiğimiz adam bize gol atarak az daha senin şikeyle bile engelleyemeyeceğin bir şekilde şampiyon olmamızı önledi.

kiraya verdiğimiz adamın kontratına "bize karşı oynayamaz" gibi götelek ifadeler koymamışız. adam gibi çıkmış topunu oynamış.

ama sen tarla sürmeleri, mamalanmaları "uyduruk tape" olarak nitelendirip algı yönetimi yaparak sıçtığın boku temizleyemezsin. avrupa'dan def edilmenin kuyruk acısı var, anlıyorum ama bu şekilde çıkmaz.
  • "başbakan bize söz verdi" diyen yöneticiye sahip adamların istediği şey. (adam dedim kusura bakmayın)

bu adamlar bir de yüzsüzce tayyip olmasa ne stadınız vardı ne takımınız diyor.

(bkz: başbakan söz verdi a.yıldırım yeniden yargılanacak)

tayyip olmasa bu hafta tavşanlı linyitsporla oynuyordunuz.
  • hayal urunudur. kapatilamaz. araya giren o cok degerli insan her seyi halleder.
  • çözüm değildir en iyi çözüm trabzon'da müsabaka yapılmasını yasaklamaktır. trabzonspor iç saha maçlarını olimpiyatta oynayabilir.
  • bu başlığa gelen destek yorumları, elde avuçta hiç bir kanıt olmadan takımının otobüsüne yapılan silahlı saldırıyı bir şehrin ve taraftarının üstüne atan takımın taraftarlarıdır aynı zamanda...

(bkz: rize 5 yedi diye trabzonluların fenere kurşun sıktığını iddia etmek)
    (bkz: trabzonspor'un trabzon'da fenere yenilmesi ardından fenerin burnunun kanamaması)

daha da etkilisi;

(bkz: şampiyonluğu fenere kaptıran trabzon'un trabzon'da fenerin kılına zarar vermemesi)

ultra (bkz: ali şen'in ortalığı ayağa kaldırmak için kendi futbolcusunun başını yalandan yere sardırması)

ha birde gerçekten aygün'ün kafasının yarıldığını iddia edecek elemanlar zuhur edebilirler...

17 yıl sonra gelen itiraf!

edit: imlâ
  • "türkiye'de futboldaki kurulu düzene karşı çıkan en büyük ses"miş.

hahaha, evet, tabii.

kapatin gitsin, 1461'le devam edersiniz.
  • artırıyorum.

#tşys
hesabın var mı? giriş yap