şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle kendi fenerbahçeli kimliğimi saf dışı tutuyorum çünkü fenerbahçeli olupta trabzonspor'a hatta bir tık ileri gidersek trabzon şehrine sempati besleyen bir fenerbahçeli bulunmamakta.

  trabzonspor bugüne kadar anadolu takımları arasından isyan fitilini ateşleyen, istanbul hegomanyasını kısa bir süre için kırıp seri şampiyonluklar alan sempatik bir kolej takımı havasındaydı.*

  ancak son günlerde iyice ayyuka çıkmaya başlayan futbol dışı müdahaleler, sivasspor maçından önce devlet yanlısı gazetelerin trabzonspor adına cüneyt çakır algısı yapması, hazine ve maliye bakanı berat albayrak'ın babası sadri albayrak'ın trabzonspor kongresinde aleni şekilde destek verildiğini söylemesi ile sempati yavaş yavaş nefrete dönüşmeye başlıyordu.

  son günlerde rakibini yumruklayıp sonra iterek fırlatan sörloth denen futbolcunun beşiktaş ve sivasspor maçında oynaması için minimum 3-6 maç arası ceza alması gerekirken önce yalandan iki maç verip ertesi gün tahkim kurulu kararıyla bire düşünülünce sosyal medyada görülüyor ki trabzonspor sempatisi yerini artık nefrete bırakmıştır.

  trabzonspor bu nefreti kendilerine aleni avantajlar sağlatarak perçinletmeye devam etsin, bakalım zaman onlar için neler getirecek.
 • cas davasından vazgeçerek sempati toplamaya çalışan şikesi ile ünlü toplulukların amansız feryadı.

  yau arkadaş madem komplo kuruldu niçin mahkemelere başvurup yüz milyon dolar tazminat istemiyorsunuz diyesim geliyor, sonra " boşver" diyorum.
  kösele olmuş derileri arkadaş, kime meyi anlatacağız ki.
 • tr***bzon’un sadece basit olan futbol takımı değil, şehir ve kültür olarak da hiçbir sempatisi olmamasından ötürü gayet şaşırtmış başlık.

  yahu arkadaş, tr***bzon’un genel olarak ne sempatisi varmış ki? böyle bir şey mümkün müdür?
 • uzun zamandır, hem de çok yakından takip ederim trabzonspor'u. hatta bir trabzonspor tarihçisi bile diyebilirim kendime. bu konuda şunu ifade edeyim:

  1) trabzonspor 4. ya da 5. iken: trabzonspor çok sempatik, lige zevk veriyor. gönüllerin şampiyonu.
  2) trabzonspor zirvedeyken: tu kaka, hiç sempatik değil, hükümet takımı.

  nesiller değişiyor, bu iddia değişmiyor. 16. yılımdayım sözlükte. ne yazarlar geldi bunları iddia etti. şu an entry'lerinin kemikleri bile çürüdü. o yüzden isteyen istediği gibi düşünebilir, sonuçta kervan yürüyecektir.