şükela:  tümü | bugün
  • shakira'dan sonra şimdi jennifer lopez'i çalıştırmaktadır.
  • yeni çıkardığı egzersiz serisi "metamorphosis" 'in gwyneth paltrow'un blogunda tanıtılmasından sadece 2 dakika sonra sitenin çöktüğüne şahit oldum. sonra da siteyi kapatmak zorunda kaldılar aşırı trafikten dolayı, halen de açılamadı. yeni medya düzeni böyle birşey işte.
  • tracy anderson method'in kurucusu.
  • gwyneth paltrow, jennifer aniston'ın da kişisel fitness eğitmeni.
  • bazilari icin kus beyinli veya kendi soylemleri ile pea-brained bir insan.

http://graemethomasonline.com/…-hollywoods-problem/
  • method'un bir iki videosuyla her "bu sefer aralıksız devam edeceğim" dönemimde çalışmışlığım, her seferinde kendisine söylene söylene hareketlerini tekrarlamışlığım var. hatta hareketin ağlatacak kadar caniliğe ulaştığı noktada ki sırıtışını ve "hehe ezik n'oldu yapamadın mı?" bakışını da çok iyi tanıyorum. (ne kadar söylensem de her seferinde faydasını gördüm, bu gözler bir ayda 7 cm gittiğini gördü sayesinde..)

ancak eskilerinden sıkılıp yeni bir videoya devam edeyim dedim ve kendisinin şu serisinde karar kıldım. hanım ablamız sanırım daha öncekilerde artık zorlanmadığımızı farketmiş ve seriyi killer mode olarak değiştirmiş. uygulamak isteyenlere nacizane tavsiyem, belirtilen sırayla (arms, legs, butt, abs) değil, daha korunaklı bir sıralamayla (arms, abs, butt, legs - daha önceki serilerde de bu şekildeydi) uygulamanız. videoyu bulmanın heyecanıyla olan sıra ile uyguladım (daha ziyade uygulayamadım), üzerinden bir saat geçti hala titriyorum. ben ettim siz etmeyin. *
  • tombiş ablamın 1 sene içinde incecik ve kaslı bir hatuna dönüşmesine neden olan üstat. diyet falan yapmadan her gün düzenli bir şekilde bu kadının videolarıyla çalıştı. şu an 34 beden. gözlerimle gördüğüm mucizeye ben de bugün başladım. her ay editlerim durumumu