şükela:  tümü | bugün
 • lansmanına 8 gün kalan,toplu taşıma kullanmanın en kolay yolu aplikasyonu.
  dünyada en sık kullanılan uygulamalardan biri olan trafi app çok yakinda ankara ve istanbul'da diye tanıtımında yazıyor. bir nevi oraya nasıl giderim uygulaması sanırım. istanbul da otobüs,raylı sistemler, deniz ulaşımı vs hepsi entegre şekilde şu otobüsü kullanabilirsiniz şu vapura binin vs diye haritadan gösterecek gibi duruyor. tkm nin yoğunluk haritası ile de entegre olursa tadından yinmez.

  edit; şöyle de bir beta sayfası var. http://www.trafi.com/beta/turkey/

  (bkz: buralar hep entry dolacak)
 • lansmanına 8 gün kalması gibi çok spesifik bir bilgiyi net bir şekilde bilen kişi ikinci cümlede "tanıtımında yazıyor" kalıbıyla devam ederek "sanırım" şeklinde tanımlıyor uygulamayı.

  yani eşiniz, dostunuzdur, bizzat kendinizdir. çıkın istediğiniz gibi tanıtın fakat bu pespayelik nedir anlamıyorum? aslanlar gibi "heyacanla yerele uyarlamaya çalıştığımız uygulamadır" diye yazsanıza. yok illa ürünü/hizmeti 3. şahıs olarak aktarmak gerekiyor.

  bu arada google maps varken ne buraları entry ile dolduracak ne de 500k bütçeyle bir iki noktanın dışında popülerlik kazanabilecek uygulamadır.
 • bu arada dünyada en sık kullanılan uygulamalardan biri olan trafi şu an sadece letonya ve litvanya'da çalışıyor. bu iki ülkenin toplam nüfusu: 5 milyon. teşekkürler trafi!
 • sadece facebook ta dolanırken görülmüş bir reklamın, milletin işine yarayabilir diye düşünülerekten sözlükte paylaşılması ile hakkında söz ettirmeye başlamış aplikasyondur.

  keşke benim olsa.

  https://www.facebook.com/…turkiye?sk=timeline&ft[tn
 • sonunda açılmış uygulamadır. pek çok şehrin ulaşım bilgi sisteminden daha düzgün çalışmaktadır.
 • istanbul için gayet başarılı sonuçlar veren uygulamadır.

  https://play.google.com/…ls?id=com.trafi.android.tr
 • arayüzü, güncelliği, kullanılışlılığıyla birlikte bu zamana kadar gördüğüm en işe yarar aplikasyon. varış ve çıkış duraklarını girip güzergah arattığınızda size en uygun alternatif güzergahları, araçların kalkış saati, tahmini varış zamanı, akbil maliyeti, yol uzunluğu gibi bilgilerle sunuyor.

  ayrıca yakın zamanda gelecek güncellemeyle tahmini varış zamanı da o anki istanbul trafiğinin yoğunluğuna göre değişim gösterecekmiş.

  https://twitter.com/…ynas/status/424910622544101377
 • istanbul için güzel bilgiler veren uygulama.

  deneme amacıyla en sık kullandığım rotayı sorgulattım.

  (bkz: kadıköy - maslak)

  34z metrobüs-zincirlikuyu-gayrettepe metro-itü metro şeklinde şıp diye çiziverdi. istersen vapurla karşıya geçip kabataş da yapabilirsin ama o daha uzun olur dedi.

  kaç senedir android kullanırım, en en en işe yarayan program bu olmuş.

  yapanların ellerine sağlık.
 • ibb trafik ve bitaksi ile istanbul için hayat kurtaran uygulamaları oluşturuyor.
 • iett'nin "nasıl giderim" sayfasının patlak oluşu sayesinde öğrendiğim ve hayran kaldığım servis. muhteşem.

hesabın var mı? giriş yap