şükela:  tümü | bugün
  • tum kurallari ihlal eden, vahsi trafik magandasi herifi iceren video. izlerken panik atak gecirebilirsiniz.

videoya suradan ulaşabilirsiniz.

nasıl olur da bir insan bu kadar dusuncesiz olur anlamis degilim. belli ki hayatinin baharini yasiyorsun. anlariz gencsindir ve aksiyon almayi seviyorsundur, ama bunu diger insanlarin canini tehlikeye atarak yapıyorsan, bir gun basina patlar.
  • şunlar bir türlü ölmek bilmiyorda kimler ölüyor.
  • boşuna tıklayıp hit arttırmayın. taş çatlasa 20 yaşında, yaptığı salaklıklarla ayan beyan ortada ki motor kullanmayı bilmeyen, arkasında artçı varken ön falan kaldıran kaplama bir bebe barındıran youtube kanalı ve videosu.

videonun başlığı da şu "amaçsız'a motorda kışkırtma yaptım !" iyi bok yedin.
  • kusura bakmayın biraz olumsuz konuşacağım. hatırlıyorsanız pokemon çizgi filmini bir çocuk kendini pokemon sanıp camdan atladı diye komple yasaklamışlardı. youtube'un da yasaklanmasını istiyorsanız bunları izlemeye devam etmenizi öneririm*

çünkü ülkemizde problemleri kökünden çözmek gibi bir alışkanlık var.
  • ön kaldırmaları ve direksiyon bırakmaları çıkaralım, istanbul'daki bütün motorcular böyle zaten. hiç şaşırmadım. anormal bir şey yok. millet neden bunlardan nefret ediyor sanıyorsunuz? klasik küfürlerimi ederek izledim her zamanki gibi.
  • sosyolojik bir konu, ben mesela bu olayı şöyle bağlarım;

ülkede işsizlik var, kolay yoldan para kazanmaya teşvik var, gençliğin eğitimden uzaklaşmasını isteyen bir sistem var, gençliğin sosyal medyada meşhur olması veya takipçi-beğeni vs... ile egosunu ve bozuk ruh halini şarj etmesine ihtiyacı var ve ana yaşam ihtiyaçlarını gidermek için kazanması gereken parayı da sosyal medya ona saçmaladığı için zaten veriyor.

saygılar...
  • (bkz: doğal seleksiyon)

bu sefer olmadı, diğer sefer oldu... o da olumlu.
  • kimseye zarar vermeden acılar içinde ölmesini temenni ettiğim beyinsiz bir şerefsizin videosudur.
  • cesaret ile salaklık arasındaki ince çizgiyi gözümüze sokan video.