şükela:  tümü | bugün
  • birçok kişinin çocukluğunda ciddi travmaya yol açmış eski bir reklam. reklamda yanlış hatırlamıyorsam arabada çocuğu olan bir adam aşırı hız yapıyordu. çocuk "ne olur baba yavaş sür" dedikçe, babası bir şey olmaz korkma gibisinden bir şeyler demekteydi. nitekim kaçınılmaz sona yaklaşılırken, babanın surat canavara dönüşüyordu. canavarın o size bir şey olmaz demedim mi tarzı bir lafı vardı aklımdan çıkaramamıştım o zamanlar.
    öyle reklam olmaz olsundu arkadaş. çocuk yaşta psikopat etmişti beni. ne zaman reklamlarda sıra bu reklama gelse daha o garip müziğini duyar duymaz odama kaçıyordum.

not: reklamın linkini koymak isterdim ama internette reklamı bir türlü bulamadım.
    trafik canavarı logosu.
  • hayatimda en korktugum seylerden biriydi, reklami her gordugumde agliyordum, saka degil.
  • arabaları dikkatli ve nizami kullanmamın müsebbibi olan travmatik reklam.
  • artık biri bulsun dediğim reklam.
    google çaresiz kaldı bulamadım.
    yok mu koskoca sözlükte arşivlere ulaşabilecek bir babayiğit?
  • her sabah 6'da kalkan ve ilkokula gitmek için hazırlanan çocukların bi an önce tv'yi açıp izledikleri reklam. bundan sonra bir de sigara avcıları vardı. trt 4'deki dersleri saymıyorum bile.
  • can sıkıcı reklamlardı ama eski türkiye'yi hatırlatması nedeniyle gördükçe istemsizce mutlu oluyorum. hey gidi.
  • ailecek çıktığımız seyahatler esnasında, karşı yönden gelen araçların içine dikkatlice bakmama sebep olan, çocukluğumun korkulu rüyası olan mottodur.
  • bulunamayan reklamdır.
  • hugo efsanesine dönmesin, bulun ulan şu reklamı.

benim de hatırladığım ama bulamadığım reklamdır.
  • reklamda kullanılan araç;

(bkz: renault europa)