şükela:  tümü | bugün
 • böyle bir şey, bu insanları incitmeden, nasıl bir başlıkla açılabilir diye düşündüren, başlığını gördüğümde damarlarımdan bütün kanımı çeken olay.

  anlatılacak, deşilecek, söylenecek onca şey içerisinden ne söylenir, ne anlatılır, bilemiyorum. ben bulamıyorum da.

  bu ülkede kadın olmak zor ve kadın ölmek de.

  ***en son edit: haberin teyit edilmediğine dair link gönderen arkadaşa bir daha teşekkürler.

  edit: link düzeltme

  edit2: haberin yalan haber olabileceğine dair bir iki mesaj aldım. evet, arama motorlarında kesin çıkan bir şey yok. haberi ben de bağlı bulunduğu link üzerinden, birkaç yerde gördüm. öyleyse umarım gerçeklik payı yoktur ve umarım böyle bir şey cidden hiç yaşanmamıştır.

  edit3: başka bir kaynakta, ben de dahil, bulamadığım için yalan haber olma olasılığı yüksek diye umuyorum. sosyal medya sitelerindeki linklerin yönlendirmesi genellikle bu kanala oluyor. mesajla uyaranlar için ayrıca teşekkür ederim.

  edit4: haberin içeriğini okuyabilenler ve kaynağını ilk dakikalarda araştıranlar haberin doğruluğuna inanabiliyor; aşağıda da görüldüğü gibi. çünkü bütün ayrıntılar, resimler, isimler vs. kullanılmış ve sosyal medya siteleri birkaç kaynağa bağlantı yönlendirmişti. böyle bir haberin hiçbir ana akım medyada yer almadığını ve bu haberi yayımlayan sitenin niyetini, son olarak da pedofili manyaklarını da göz önünde bulundurarak haberin linkini kaldırdım. bu noktada farklı kaynaklardan tarama yaparak, uyaran herkese teşekkür ederim. bu noktada; tam donanımlı bir araştırma yapmadığım ve kaynak siteleri tam anlamıyla irdelemediğim noktasında, hatamı kabul ediyorum. ve sadece böyle bir iğrençliğin gerçekleşmemiş olması noktasında içim bir nebze rahat edebiliyor. fakat bu eksende böyle bir olayı, resim-isim-mekan kullanarak, internet üzerinden servis eden pislik insanların aramızda olduğu fikri mide bulandırıyor.
 • bu yaratıkların idam edilmediği bir ülkede toplumsal barışın sağlanması mümkün değil, toplumda bütün kesimlerin üstünde ortak bir kanıya vardığı tek konu tecavüzcülerin idam edilmesi veya buna benzer ağır cezaların verilmesi, ancak her nedense üstünde uzlaşıya vardığımız bu konuda hiç bir adım atamıyoruz. hatta meclisteki yasa koyuculara sorulsa büyük çoğunluğun bu konuda hemfikir olacağına eminim. gerçekten ilginç bir durum.
 • defalarca okudum. benim mantığım bunu kabul etmiyor.
  bu olayı tarif edecek sözcük bulamıyorum.

  edit: haberin asılsız olduğundan bahsediliyor. yalan haber olması sevindirici. ama yine de okurken ki hislerimin etkisindeyim.
 • linkteki haberin tarafsız, doğru ve geçerli olduğu varsayımından hareketle basitinden çözüm önerisi: bu tip suça bulaşan herkesin önceden 7 ceddini varsa sonradan 7 ceddini kökten kazıyacaksın. hem fiili olarak hem de te kaydı kuydundan ta mezar taşlarına, kemiklerine, mağarasına varana kadar topyekün; böyle yaratıkların esamisi okunmayacak bile hiç bir şekilde.

  tabii böyle birşeyin önerilmesiyle bile faşo sado insan hakları din hukuk guguk bikbik diye duyarlanacak bir yığın da tip doluşacak, hazırlıklı olmak lazım.

  nedit: özelden küfür eden liboş humaniklerin tüm deliklerini bu yaratığın torunları siksin temennisiyle, saygılar.
 • (bkz: nekrofili)kafasına sıkılıp çöpe atılması gereken bir ruh hastası orospu çocuğu.
 • kızlarının ölümü ve sonrasında tecavüze uğramasıyla yıkılmış ve çaresiz bir aile var.

  bu yaratığın kesinlikle idam edilmesi gerekiyor.
 • yok lan yalan haberdir olmaz lan o kadar olmaz abi olamaz
 • tek bir soru sorulması gerekir.

  ceza caydırıcı olsa bunu yapabilir miydi ?
 • kendisinin de gebertilip, tecavüze uğramasını dilediğim şofördür.

  içerde umarım güzel bir muamele çekerler.

  edit: haberin sahte olduğu söyleniyor. haber sahte ise bu haberi kim, nasıl bir kafa ve nasıl bir hayal dünyasıyla hazırlamış, bulup bir konuşmak gerek. belki de birkaç ıslak sopa darbesi.