şükela:  tümü | bugün
  • virüs sürecini müthiş yöneten akp'nin gözden kaçırdığı bir diğer hadisedir.

şu sıralar muayenesi biten araçların muayenelerini ertelemek kimsenin aklına gelmiyor. evinden çıkmayan vatandaş tüvtürk adlı türk olmayan ancak tekel olan firmaya faiz borçlanıyor.

belki gündeme gelir de ulaştırma bakanı boş mesajlar yayınlayacağına şu konuya el atar.

söylemeden yapmayacaksanız bir şeyi neden vekil diye sizler orada oturuyorsunuz bunu da ben anlamıyorum. halk "camiler neden açık?" der camiler kapatılır, "okullar neden tatil değil?" der, okullar ertelenir, ligler, restoranlar, cafeler alayı aynı.

boşbakanlık yapıp maaşı alacaksanız maaşı bize verin.
  • evet benim de aracımın muayenesi 24 marttı. aracın muayenesini yaptırmadım. katıldığım gereklilik.
  • faiz işletmeden herkesi 3 ay sonraya ertelemesi gerekiyor. 30 mart olan 30 haziran'da girsin. 30 nisan olan 30 temmuzda girsin.
  • 11 nisan'a kadar beklediğim karar yoksa sike sike gidicez.
  • bugün aracımın muayene süresi doluyor. ama gitmeyi hiç düşünmüyorum. bu konuda mutlaka bir adım atılmalı.

dışarıda tehlikeli bir salgın hastalığın kol gezdiği zamanda öne çıkan başka bir gerekliliktir.
  • önemli bir ayrıntıdır.

3-4 ay ertelenmesinde fayda var.
  • genelge ile 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunanların motorlu araç muayeneleri ertelendi.