şükela:  tümü | bugün
 • tabeee yeaaaa, sen kafana göre istediğin yere park et.

  insanların yolu kesilmiş, trafik engellenmiş ne gam, önemli olan aracın çizilmemesi.

  araban çizilsin demiyorum ama akrep gibisin, suçun büyü sende kardeşim*.
 • bir adet mangal yürekli abimizi içeren terördür.

  abimiz çıkmış göte göt demiştir. sinmiş ve sindirilmiş topluma alışkın görevliler ise söylenen argümanların haklılığı karşısında pısmışlardır.
 • her önüne gelene üç soru sorup, polis yaparsan.. hayatında silaha dokunmamış adama 23 yaşında " al bu silah senin, hakların da var" dersen eğer bunlar hep yaşanacak.. çok yakın zamanda iki polis memuru ile bir tartışma yaşadım.. cahil ve bebe olan iki polis memuru ile.. devletcilik ilkesine saygısı olan biri olarak, beni dahi çileden çıkarmayı başaran iki bebe yüzünden muhtemel yakında bir mahkemeye çıkacağım.. sadece bir dakikalık bir arbede yaşadık, peki bunun sonucunda ne olmuş? biri 14 gün diğeri 17 gün rapor almışlar.. imkânı yok yani böyle bir şeyin.. öncelikle videodaki vatandaşı gerçekten tebrik etmek gerekiyor.. her alanda böyle bir adam olsa, bu kadar haksızlıklar yaşanmaz.. helal olsun.. adamsın.. şimdi orada cevap veren polis memurunun tahrik edici cevapları " eden çok biliyorsun, kasko öder" .. yani bunlar laf mi arkadaş? bir dipnot vereyim size çok iyi bildiğim; bu çekilen araçları çeken çekici üstündeki şoförlerin kendi araçları değil.. bu ağaçlarım %99.9 u emekli yahut aktif görevde olan komiser ce memurların.. ve ayrıca araçları çektikleri otoparklar da yine godoman emekli memurların.. araştırılsın istanbul'da bulunan otopark ve cekicilerin %99 u bu şekilde çıkar.. yahu benim okuldan şu an valilik ve kaymakamlık yapan, emniyet müdürü olan bir-çok arkadaşım var.. vakit de geçiriyoruz zaman zaman, bir kez olsun sahip oldukları makamların onlara verdiği ayrıcalıkları kullanmalarına şahit olmadım bunca zaman.. adam doğru söylüyor, araç viteste ve el freni çekili.. şanzuman dislilerini, aks ları zorluyorsun.. en kötü 10 k hasar vereceksin arabaya.. halen millete " sen çok biliyorsun " diye artistlik yapıyorsun.. videoyu çeken arkadaşı yine ve yeniden tebrik ediyorum.. adamsın..

  edit ; imlâ
 • bir defa kanunen araç çekme hakkı yok bildiğin kadarıyla.150 tl otopark fiyatı nedir arkadaş
 • bir defa kanunen araç çekme hakkı yok bildiğin kadarıyla.150 tl otopark fiyatı nedir arkadaş
 • araca verdiği zararın savunmasını yaparken "kasko karşılar" yanıtı ile tüy diken bir memuru barındırır.

  haber

  edit: aramayı becerememişim yazıklar olsun bana.
 • o arabanin sahibi biz de olabilirdik. derhal hakkinda sorusturma baslatilmali ve arac hasarinin parasi cekici kisvesine burunmus canlidan tahsil edilmelidir. ki baska cekicilere "arabaya zarar verirsem benim cebimden cikar aman dikkatli olayim" subliminal mesaji verilebilsin.
 • hassiktir be, sen aracını sikinin keyfine park edicen, hasbelkader polis görürse de viteste bıraktın diye çekmeyecek öyle mi ?
  böyle aptal bir mantık olabilir mi ya?
  o kadar arabana dikkat ediyorsan hatalı park yapma veya viteste bırakma.
  hatalı park durumunda çekilirken oluşan hasarları kaskonun bile karşılamaması lazım.