782 entry daha
  • kavga edilecekse çekinmeden atar yapılabilecek arabalar;

fluence
    linea
    clio
    ford focus

tabi bunlar ''filo'' plakalı olacak. filo plakalı iseler korkmadan atar yapınız. kuvvetle muhtemel plaza çalışanı, mümessil, satış temsilcisi vs.'dir bunlar. arabada silah, bıçak vs bulunma olasılığı yoktur. pek çoğu da kuru-kerkenez tiplerdir ki kendilerini dövmek bazen keyifli olabilmektedir. filo plakalı değillerse yine de bir adım geride durulabilir.

arabada silah olma olasılığı en yüksek araç megane 2 sedan'dır. tam bir bilmem ne ocağı, bilmem ne dernek başkanı, bilmem nereliler derneği başkanı arabasıdır ve içerisindekiler kuvvetle muhtemel kurtlar vadisi izliyorlardır. bu arabalarda ruhsatsız silah bulunma ihtimali diğerlerinden fazla olabilir. hele gri-siyah tonlarında ise geride durmakta fayda var.

* yukarıdaki araçlar ve sürücüleri hayal ürünüdür. güzel araç kullanan güzel insanlar konu dışıdır.
  • kendini über profesyonel sanan şöförler.
    acemiye saygı göstermeyip daat daat diye kornaya abanan insanlar.
    ancak araba kullanmayla kendini tatmin edebilen insanlar.
  • (bkz: vw scirocco)

(bkz: seat leon)
  • (bkz: at arabası)
  • olm bak çok ciddi tavsiyedir:

34 tc ile başlayan tüm siyah araçlar. birkaç tanesinin son rakamlarını da yazardım ama canım istemiyor.
  • marka, model ve türü önemsiz: bakımsız, kazalı, sahibi tarafından önemsenmediği belli olan araçlar. "kaza yapsak da olur" izlenimi verebilmekteler. bir de, agresif/aceleci kullanılan veya tam tersine ürkek kullanılan araçlar. ne yapacakları hiç belli olmaz. bir sonraki hamleleri kesinlikle önceden kestirilemez.
  • içinde güneş gözlüğü takmış türbanlı bulunan bütün araçlar. resmen yavaşlıyorum, durma noktasına geliyorum ya da imkan varsa sollayıp geçiyorum. eğer geçmezseniz önünüze kırıyorlar. zaten görüş alanı kısıtlı, gördüğü kadarıyla yola atlıyorlar.
  • seat leon. doğru dürüst kullanananı daha görmedim kadın erkek farketmiyor. ayrıca çok karaktersiz bir araba. bi duruşu yok. avam. sıradan hatta itici.
  • 42 plakalı araçlar
2549 entry daha
hesabın var mı? giriş yap