şükela:  tümü | bugün
  • ağırlıklı olarak baba parası yiyen zengin piçleridir.

arabayı almak için zerre alın teri dökmediklerinden kaza anında düşecekleri maddi külfeti de önemsemezler.

edit: başlık başıma kalmış. ama görüşlerim değişmedi. hala piç olduklarını düşünüyorum.
  • youtube'daki feci sonlarla biten videoların başrolündedirler.

oynatalım uğur: http://youtu.be/dttizopdqdc
  • 10000'de 9999 olasılıkla gerçekten orospu çocuğu olduklarından bunu yapıyorlardır. ama 10000'de 1 e olsa bir olasılık vardır ki, gerçekten hayat memat meselesi denilecek ölçüde aceleleri olabilir. bu yüzden yine de yollarının kesilmemesinde fayda var (hayır ben hiç makas atmadım).
  • sol şeridi babasının malı zanneden, selektörlere ve kornalara aldırmayan orospu çocuklarının dikkatini celbeden orospu çocuklarıdır.
  • bu hassas bir konu.

makas nedir ve neden atılır?

heyecan
    piçlik
    hırs
    keyif
    artislik
    acele (1000 de 1 ihtimal)

kısa süreli çalışın tüm yolu makaslarla sürdürmek kaza riskini arttırır.

sebebi ne olursa olsun bu tür bir sürüşte arabanıza ve direksiyon hakimiyetinize güveniyorsanız harekete geçin. ikincisi kendinizden emin olun. tereddütler kaza getirir. son olarak pejocu falansanız bok yemeden önce dikizden bir bakın birazdan aklınız alınabilir.
  • hayattan beklentisi olmayan,ahlaksız,sevgisiz,babası annesini sürekli döven,kimsenin başını bugüne kadar okşamadığı,köpek oğlu köpek,it oğlu itlerdir..
    ah birgün birini yakalasam trafikte,inip saçını sakalını okşamassam adam değilim adam..
  • bostancı sahilde arabanın top sürati çok önemsiz kalır bu atraksiyonda. ara hızlanmalar ve yol tutuş çok önemlidir.

iskelenin oradaki ışıklara girerken dikkat edilmesi elzemdir.
  • bu çocuklara laf atan "yakalasam"cı abiler var. ulan zaten sen yakalasan adam ehliyetini yakar.

olayı kavra.
  • makas atacağı aralığı kapatıktan sonra mal mal bana bakmalarından acayip kefiy aldığım orospu çocuklarından oluşurlar. tam öne kıracakken gaza az dokunuyosun hop kalıyo yerinde, biraz yavaşlayınca gene aynı şey, bir de bu yavşakları öne alıp sıkıştırmak var ki o daha da eğlenceli. (bkz: hayvanla hayvan olmak)
  • eksi sözlük un gücünü bir kez daha göstermesi dileğiyle. sikayetlerinizi trafik şubeye bildirin. sanırım güngören merter tarafları. trafiği hiçe sayan ve diğer sürücülerin canına kast eden suruculerdir.

http://youtu.be/vgk4cjz1bjy