• kötü araba kullanmayı erkeklik sanan gavatlardan oluşurlar.
  • hayatta karşıma çıksa tek başıma linç edebilecek kadar öfke dolu olduğum manyaklar. sen öndeki araçla arana makul mesafeyi koymuşsun, hızın normal, gayet güvenli gidiyorsun. bu pezevenk gelip o makul aralığı sıfırlıyor. kendi canını riske atması yetmiyor, hiç tanımadığı en az iki insanı da ölümle burun buruna getiriyor. git yarış pistine istediğin fantaziyi yap be amın evladı, benim canımı neden tehlikeye atıyorsun? ayrıca yukarıdaki entryde de bahsedilen siz sağa sinyal verince sağdan gazlayan tiplerin de şizofren olduğunu düşünüyorum. arkadaş kendi hayal dünyasında film gibi bir yarış ortamında yaşıyor herhalde. beni sağ sapaktan çıkarmadığında arka fonda çok heyecanlı film müzikleri çalacak, alkışlar, tribün coşkusu falan gırla gidecek. allah şifa versin ne diyeyim.
  • bir insan kurallara ne kadar az riayet ediyorsa, kişiliği o kadar oturmamıştır diye düşündürtürler bana. yaptıklarını da araba kullanmayı bilmek sanarlar.
  • bu gavatlar -evet bakın gavatlar diyorum-, kendilerini iyi araba kullanıyor zannederler. şimdi şöyle makas atan gavatlar,

o arabayı siz iyi kullanmıyorsunuz, biz iyi kullanıyoruz asıl. biz dikkatli, iyi şöförler olmasak her gün ölürsünüz yollarda puştlar. hayır tek başına ölseniz sıkıntı yok da normal insanlar ölmese. biz sizin gibi puştlar yüzünden ölmeyelim diye o aralıklardan geçmenize izin veriyoruz.

hayatınızdaki tek başarınız araba kullanmak olabilir, bütün hayat amacınız araba kullanmak üzerine olabilir. araba sizin için amaçtır, bizim için ise araç.

bunları savunan alagavatlar da iyi araba kullanmaktan bahseder, amk ülkede o kadar iyi araba kullanan gavat var hepsi de övünüyor, makasçı gavatlar. ama daha bir tane f1 pilotu bile göremedik.
  • ağırlıklı olarak baba parası yiyen zengin piçleridir.

arabayı almak için zerre alın teri dökmediklerinden kaza anında düşecekleri maddi külfeti de önemsemezler.

edit: başlık başıma kalmış. ama görüşlerim değişmedi. hala piç olduklarını düşünüyorum.
  • araç kamerası taktırma fikrine iyice ısındıran şerefsizlerdir.

bir de öyle hızlı geliyor ki bu köpekler, insanın korkudan eli ayağı titriyor. bazen biri sağdan gelip makas atarken diğeri sol şeritten yıldırım hızıyla gidiyor, bu ikisi kapışıyor. sen orta şeritte efendi gibi giderken neye uğradığını şaşırıyorsun. efendi gibi gitmekle kastim da takip mesafesini koruyarak 110-120 falan.

kendileri kaza yapmadilar diyelim, yarattıkları terör ile afallayan diğer sürücülerin de kaza yapmasına davetiye çıkarıyorlar. bazen bir kac km ötede trafik kilitleniyor bakıyorsun bu manyak kaza yapmış. ölmemiş olmasını dilemekle beraber layığını bulduğunu dusunuyorum bazen.

ha bir de sol şeride bakmışsın hizla gelen bir arac yok(henüz) sollamaya çıkıyorsun hızın 130-140, sollayip gececeksin sağa, sol şeriti tapulamaya niyetin yok, cok belli, ama bu yetmiyor arkada bir anda peydah olan selektörleri manyak gibi yakarak gelen dangalaga. neymiş hızı kesilmesin. e ben seni görsem zaten sollamaya çıkmam, öyle bir hızla geliyorsun ki bir anda meydana çıkıyorsun, e o hız kesilsin bir zahmet. fren diye bir şey var. kökle demiyorum, en azından bir tanış kendisiyle.

bazıları gerçekten manyak. bir akrabam vardı. istanbul sakarya arası otoban boyunca bir kere bile kimse tarafından sollanmadan gitmeyi takmıştı kafasına. yani neredeyse hiç frene basmadan. ufaktim yapışmıştım koltuğa. böylelerinden bilhassa korusun allah
  • dikkatli soforler sayesinde mukemmel araba kullaniyorum zannederler.
    millet yapacagin hareketi gorup fren yapmasa sikimi atarsin o makasi sen.
    iyi şoförmüş. siktir.
  • bu serefsizleri engellemek icin nasil motorcular go pro kameralarini kasklarina takiyorlarsa bizlerde torpidonun uzerine ya da on cama nasil telefon sabitleyicisi koyabiliyorsak bir tane kamera da biz koyar aksam cektigimiz goruntuleri izleyip kisileri ihbar edebiliriz. (bkz: amina koduklarim)
  • bazen acelem olduğunda sık şerit değiştirdiğim olur ancak hiç bir zaman iki aracın arasından çapraz geçmem en sağdan en sola geçmem sinyal vermeye dikkat ederim buna rağmen bazen insanları kızdırdığım olmuş olabilir. anlayacağınız makasçı değilim ama trafikte biraz daha hızlı olma derdindeyim gerçi herkes şeritleri hızına göre kullanıyor olsa ben hiç bu derde girmem.

ammaaa ne kadar acelem olursa olsun eğer arkadan deliler gibi makas atarak gelen birini görürsem hızlanıp aynı hızla giden 2 aracın yanındaki 3. şeridi kapatırım onlarla aynı hıza gelip makasçıları sinir ederim. ayrıca en sağ şeritte gidiyorsam sürekli emniyet şeridini kontrol ederim eğer şeridi ihlal eden varsa arabamın yarısını emniyet şeridine sokarak o pezevengin geçmesine müsaade etmem. kendi kendime bu şekilde polisçilik oynamaktan ve trafiğe biraz olsun çeki düzen vermekten inanılmaz zevk alıyorum. şimdiden belirteyim emniyet şeridine mecburen girenler istisnadır, benim de başıma geldi bir defa mecbur kaldım eşim hamileydi ve sancım var dedi telaşla acele eve gitmem gerekti böyle durumlarda dörtlülerinizi yakın ve arada sırada korna çalarak aciliyetinizi açıklayın.

not: sağ şeritte giderken emniyet şeridine girenleri engelleyen gri c4 görürseniz o benimdir. hepinizi bu harekete destek olmaya çağırıyorum emniyet şeridi işgalcilerine ve makasçılara biz engel olabiliriz.
  • şundan alacaksın sonra şikayet ediceksin.

de devlet ne yapacak ki? izmir de o kadar çoklar ki... (bkz: #61294887) şurada dolmuşçuyu dövdüm. bir gün de bunlardan birini denk getiricem. özlemle bekliyorum. adam gibi sürün şunu. kaç yıldır sürüyorum bir kere bile makas atmadım.

(bkz: orospu çocukları)
hesabın var mı? giriş yap