şükela:  tümü | bugün
  • bu orospu çocuğu her gün farklı farklı araçlarla karşıma çıkıyor. kimi zaman özel aracıyla, kimi zaman kamyonuyla, kimi zaman motorsikletiyle ama çoğunlukla da ticari taksisiyle karşıma çıkıyor. kendisi taksici olabilir, lakin olmayabilir de bilemiyorum.

bu orospu çocuğu yolda şerit değiştirirken, yolun sağında park ettiği yerden yarak gibi yola fırlarken, yolcu indirip bindireceği zaman zart diye sağa yanaşırken ve bilumum kullanılması gereken zamanlarda sinyal kullanmadığı için kendisine çok kızıyorum. ama buna en çok kızdığım zaman olaylar şöyle gelişiyo: bir köşe başında karşıya geçmek için bekliyorum bu dallama geliyo böyle soldan soldan, pek bi aheste pek bi sakin. çaresiz bekliyorum geçmesini. yavaaşça süzülerek geliyor tam önümden geçecek derken yanımdan sağındaki (benim solumda kalan) sokağa dönüp ööylece yoluna devam ediyo. taksisiyle geldiği zaman acaba binecek miyim diye bu eylem süresince gözümün içine bakmakta olduğundan yüzümdeki ifade nedeniyle anasıyla ilgili düşüncelerimi çok net algılayabildiğine eminim. ama zaten orospu çocuğu olduğundan çok da umrunda olmadan yoluna devam edip gözden kayboluyo.

bu orospu çocuğunun kimliğini bi tespit etsem o sinyal kolunu anasının renkli cinsel hayatına dahil edecem ama dur bakalım nasip...
  • camdan elini çıkarıp işaret ederek sinyal verdiklerini zannedenler vardır ki onlar da bu gruba dahildir, trafik canavarlarıdır bunlar.
  • muhtemelen ankara'da araba kullanan bir orospu çocuğudur.

(bkz: yeni başlayanlar için ankara trafiği)
  • kızılmaması gereken orospu çocuğudur. zira o an sinyal kolu anasının amına girmiştir. bu yüzden sinyal verememektedir. yoksa neden vermesin ki o sinyali?
  • değişik versiyonları da vardır;
    ters yönden gelip karşıdan gelenlerin üzerine süren orospu çocuğu,
    kırmızı ışıkta geçen orospu çocuğu,
    içip içip direksiyon başına geçen orospu çocuğu,
    herkes dönüş için beklerken en önden araya kaynak olan orospu çocuğu gibi.
  • şerit değiştirir değiştirmez sinyal veren şakacı arkadaşlara göre daha az kızıyorum kendilerine.