şükela:  tümü | bugün
  • doblo'yu sürenin enişte olmasından kaynaklı olabilir.

özellikle tartışmalar pazar günleri yaşanıyorsa bagajda kesinlikle mangal vardır. çünkü muhtemelen ailesiyle beraber pikniğe gidecektir.

haftanın diğer günlerinde her fırsatta sağında solunda olan arabaları sıkıştırır. ticaretle uğraştığı için kesinlikle acelesi vardır, hata da yüzde yüz tartıştığı kişidedir.

şirket lineası, tok kapı seslisi ve enişte doblosu trafikte en çok tartışılan arabalardır. eğer arkasında osmanlı tuğrasıda varsa, hiç durmadan basın yolunuza gidin, boş yere başınız ağrımasın.
  • az önce işe yetişmeye çalışırken başıma gelen hadise. otoyolda giderken sağ sinyal vermişim sapağa giricem, arkadan xenon farlı bir doblo yaklaşıyor kornaya basa basa, yani ben frene basıp yol versem sapağı kaçırıcam, her halükarda adamların hafif durup yol vermesi gerekir bana. neyse bunlara yol verdim, yol verirken de sağa giricem diye elimle işaret ettim. önümde durdular, arabadan üç kişi indi, ikisi yanıma geldi ve "el kol yapma" falan diye geldiler, arabadan bile inmedim. tüm sakinliğimle "bir şey demedim, sağa giricem dedim" diye izah ettim. hiçbir şey demeden arabaya geri bindiler. gerçekten uysan sabah sabah al başına belayı. trafikten ve türkiye'den bu tiplerin silinmesi dileğiyle.
  • doblo, kangoo, bipper, partner
  • sabahın 7 sinde gün ağarmamışken, sinyal vermeden makas atan (sinyal vererek makas atsa amenna asfdks) selektörle ve acı bir frenle tuğralı dobloyu uyardıktan sonra arabadan 2 kişi indiler,

"tehellööyaaaynnn! :@" "siiikkertleşşşirizlaaaayn" "snnnnaaabıoıonn selktörinneehhh!!1!" diye bağırdılar.

tükürüklerini araba sileceğiyle anca sildim ve yağmurda ıslanmış kedi yavrusu gibi baktım yüzlerine.

bir de güldüğüme kızdılar sanırsam. çünkü kaputa da vuruyorlardı.

benim bir gözüm daha açılmamıştı saatten ötürü. sizdeki bu ne enerji zabah zabah yarabbi. sadasdjgf