• geceleri egzos patlata patlata kafa siken embesillerin dayağı hak ettiği olay. bunun gibi gürültü yaparak tatmin olan tüm apaçilerin ve motorcu kekoların yaşaması gereken durumdur

zorunlu edit: polis şiddetine her alanda karşı çıkmış bir muhalif olarak bu olaya objektif yaklaşamıyorum. insanların hastası, çocuğu, bebeği vs. varken (hatta hiçbir şeyi olmasına bile gerek yok) hiç düşünmeden rahatsız eden bu embesil sürüsüne duyar falan kasamam. empati yoksunu bu kitleye oturup 2 dakika hatasını anlatamazsın, anlamaz. o yüzden ilgili polisleri tekrar kutluyorum.
  • iki taraf da haksızdır.

1)yapacağın müdahalenin amk. sen nasıl polissin arkadaş.

2)senin ben beyninin amk. ne zevk alıyorsunuz şu egzozlardan mal mısınız amk? nerede sanıyorsunuz kendinizi? tokyo driftte falan mı?
  • ellerine sağlık. bu varoş, ezik ama ağır abi egzosu patlaklardan bu milletin çektiğini, nasıl kafasının şiştiğini allah bilir.
    not:küfür eden lağım farelerine aynen iade ediyorum.
  • izlemedim o kadar vakit ayıramam magandalara. ama egzosu da elemana takmıştır videonun sonunda umarım.

memleket ilerlemeyecek hiç belli.
  • başıma bir şey gelmeyecekse iyi olmuş amk dediğimdir.
    bu tipleri görmemek için izlemedim ama umarım egzosu söküp öyle dövmüştür.
  • çok iyi yapmış bu çomara.
  • başını sonunu bilmem, bu tür apaçileri de sevmem ama adam bir artistlik yapmamışsa yanlış bir davranış şeklidir.
  • sonuna kadar hakediyorlar. son sürat dolu aptal geçiyor.kafa ütülüyorlar.
    ulan bir kaç defa böyle egzozlu araca bindim. egzozun baskısından göt titremesi yaşaya yaşaya ishal olacaktım . bu arabaları kullananların kendine net saygısı yok ki vatandaşa olsun.

polisin haklı olduğu video.
  • her ne kadar kafamızı siken bir insan gerisine karşı yapılmış olsa da tepki gösterilmesi gereken memurdur.

polis cezalandırmak için yok. polis suçluyu, şüpheliyi yakalar adalete teslim eder. ceza kesme yetkisi kendisine verilmiş ise (trafik cezası gibi) cezayı keser, işlemi tamamlar ve görevi orada son bulur.

süleyman soylu'nun az daha çalışması lazım bu iç işleri bakanlığı işine. her hafta bu tip olaylar görüp duruyoruz.

yapamayacaksan istifa da bir çözüm sayın soylu.
    ha, gerçi ona da izin vermiyorlardı değil mi?
  • iki tarafta haksızdır. polisin aracı trafikten men ederek çekiciyle otoparka gönderip, hiç fiziksel müdaheleye girmemesi gerekirdi. küfür, hakaret ettiyse de usulüne uygun gözaltına alması gerekirdi. böyle magandalar yüzünden kamuoyu önünde hatalı duruma düşmezdi en azından. araç sürücüse değinmiyorum bile, muasır medeniyetler seviyesinde böyle çevreyi rahatsız eden tipler yoktur ayrıca, önündeki araç ışıkta gecikti diye korna bile çalmazlar.
228 entry daha
hesabın var mı? giriş yap