• https://onedio.com/…ki-cocuk-agir-yaralandi-1108297

"esenyurt’ta 4 yaşındaki bir çocuk elindeki çatalı elektrik trafosunun içine soktu. o sırada trafo çocuğun yüzünde patladı. küçük çocuk hastaneye kaldırılırken, yaşanan dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı."

çocuğun yüzü çok kötü yanmış, umarım iyileşir. şunu merak ettim, trafo bu durumda neden patlar?
  • a.koydumun eğitimsiz primatları
    edit: 4 yaşında çocuğu öylece sokağa salan ebeveynlere ve olaydan sonra eşini döven sperm israfı babaya söylüyorum.
  • silahınız olması sizi hırsız yapmaz; fikirlere ihtiyacınız vardır. bu durum çatal için de geçerlidir.
    tanım: trafoyu çatalla patlatan çocuk adam. umarım iyidir. durumu ağır ve çok acı çekiyor gibi gözüküyor. biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle küçük dostum.
  • 4 yaşındaki çocuğun ebeveyni olmadan sokakta ne işi var, kaldırımda içine çatal girse patlayacak trafonun ne işi var diye soracakken türkiye’de yaşadığım aklıma geliyor.
  • adamın kadını çeşitli şekillerde dövdüğü görüntüler de gözden kaçmamıştır. o ne lan hakikaten?
  • esenyurt'tan sonrasını okumadığım olay.
  • filmilik olay. hemen kadına vurması da piskolojik rahatlama
  • bu durumda da eğer kadına şiddet duyarı kasarlarsa şaşırmam.
  • videoda tam belli olmuyor ancak, çatalı soktuğu beyaz kutu türk telekom veya turksat'ın besleme panolarından biridir. bu panolarda genelde küçük kapaklı bir kısımda elektrik saati, sigorta ve kofra bulunur. kapak kilitli olup anahtarla açılabilir. sayacın okunabilmesi için küçük bir pencere vardır

muhtemelen bu afacan da elindeki çatalı o küçücük pencereden kofraya veya elektrik saatinin kapalı klemens bölümüne zorla sokarak imkansızı başarmıştır.

çok geçmiş olsun, ucuz kurtulmuş.

edit: bedaş'ın dağıtım panosuymuş. başlığın da düzeltilmesini rica ediyorum. çünkü trafo patlaması bambaşka bir şeydir. trafo patlarken etrafındaki birinin pek kurtulma şansı da yoktur. koruyucu ekipmanı varsa belki.
  • trafosuzsokaklaristiyoruz

sokakta gezen başıboş bir çocuğa yine başıboş bir trafonun saldırması ile gerçekleşen olay.
    ekşi sözlük linç ekibini göreve davet ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap