şükela:  tümü | bugün
 • 4. sezonuna gelmis eglenceli bir dizi imis kendisi.

  detayli bilgi oyuncular vs icin;

  http://www.trailerparkboys.com/
 • şu an 7. sezonu çekilen olağanüstü bir sitcom. (sitcom diyorum ama drama da denebilir şakaysa hiç komik değil ciddiyse ... hesabı). karavan parkında yaşayan julian, ricky ve bubbles karakterinin hayatları anlatılıyor. julian teorisyenleri, bir suç işleyecekleri zaman bunun planını yapıyor iyice hesaplıyor. maddi imkanları daha iyi olsa suç hayatından kurtulmak istiyor. julian her sahnede yanında içki bardağı taşıyor ve içiyor. ricky karavanında marijuana yetiştiriyor. en büyük sorunu insanların marijuana'nın gramına 11 dolar değil de sadece 9 dolar vermek istemeleri. feci alkol, sigara ve uyuşturucu bağımlısı, bubbles, bunların kankası çok kalın gözlükleri ve bir sürü kedisi var, oyuncak trenlere meraklı, onun da ana işi marketlerin alışveriş arabalarını toplayıp hurdacılara satmak veya tamir edip marketlere geri satmak. bu üçlünün gündelik hayatı, çaresizlikleri anlatılıyor. bir de filmleri yapılmış ama film biraz da formatından dolayı (giriş gelişme mutlu son) bölümler kadar başarılı olmamış bence. etraflarındaki tipler de süper komik ve kaçık, sürekli alkolik emekli polis jim lahey, jim'in kankası eski erkek fahise randy, ricky'nin uzatmalı sevgilisi lucy, ricky ile lucy'nin kızı trinity ki kendisi sigara içer ve en büyük tutkusu barbekü yapanların etini çalıp karaborsada satmaktır, ricky hapse girdiğinde lucyle takılan sarah, ricky'nin yine hurdacılık yapan sigortadan para almak için sakat taklidi yapan babası ray, julian ve ricky'nin bir nevi ofisboy olarak kullandıkları corey ve trevor, ve favori karakterim sürekli you know what im saying diyen beyaz rapci j-roc. my name is earl veya arrested development begenenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir dizi
 • leziz bir kanada dizisi.
  sürükleyici, gerçeğe çok yakın ve eğlenceli.
 • 7. sezonda voliyi vurmalarına ve bitmiş olmasına ragmen 46 dakikalık özel bir bölümle dönmüşlerdir.
  mininovada bulunabilir (trailer.park.boys.say.goodnight.to.the.bad.guys)
  2009 da yeni bir filminin çekileceği konuşuluyor ve 8. ve 9. sezonların çekilme olasılığı var.(edit:
  spoiler
  **************
  ******************
  özel bölümü seyrettikten sonra diyorum ki kesin yeni sezon çekecekler, çünkü tpb de her sezon sonunda kahramanlarımız hapse düşer, yeni sezon başında hapisten çıkar, artık namusumuzla çalışacağız, alengirli işlere bulaşmayacağız derler sezon sonunda tekrar hapse girerlerdi. ancak son olduğu sanılan 7. sezon sonunda büyük para götürmüşler ve özgürlerdi, şimdi bu özel bölüm sonunda götürdükleri parayı kaybediyorlar, tekrar hapse giriyorlar ve yeni bir sezon hapisten çıkışlarıyla başlayabilir.
  ****************
  ****************
 • 1-2 sene önce, ana karakterleri, ricky, julian ve bubbles jimmy kimmel show'a konuk olmuştu. tom arnold da konuktu, ikisinin trailer park boys hakkında düşünceleri.
  tom arnold: ben bütün bölümlerini izledim, hastasıyım.
  jimmy kimmel: konuk olacaklar diye birkaç bölümüne baktım, bizim televizyonlardaki herşeyle boy ölçüşebilecek kadar komik.
 • kesinlikle çekilmiş en komik dizi, büyük ihtimalle de çekilmiş en iyi dizidir. 1. sezon durgunluğu ve 7. sezon da corey & trevor'ın ayrılması yüzünden biraz eksik kalmış gibi duruyorlar, ancak diğer sezonlar şaheser niteliğinde. ayrıca 2006'da çekilen film* diziden biraz daha ayrı duruyor, bu yüzden aynı zevki vermedi bana, ama 2009'da çekilen* gayet iyi.

  bunların dışında diziyi, özel bölümleri ve filmleri izleyenlere tavsiyem, kesinlikle 1995'te çekilen, bubbles, ricky ve julian karakterlerinin ilk kez kullanıldığı the cart boy isimli kısa filmi ve 1999'da çekilen siyah-beyaz ilk uzun metrajlı filmi* izlemeleri. bu şekilde bütün o karakterlerin ve arka planlarının yaratılış sürecini daha iyi kavramak mümkün.
 • bırak gitsin dönerse senindirin bubbles sürümü: "here's what i know, ricky. if you love something set it free, if it comes back to you it's yours and if it doesn't, is not, and if it doesn't you're an asshole, just like you"
 • ben buraya kocaman bir trivia girecektim ama dert etmeyip sadece gördüğüm en özgün şeylerden birisi olduğunu söyleyerek geçeyim. 21 dakika yetmiyor bana her bölümü saatlerce olmalı, oturup sadece onları dinlemeliyim.

  "where is that sepia shit at... that shit is dope as fuck"