şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: trailer park boys) 12. sezon finalinin kaldığı yerden animasyon olarak başlayacak olan trailer park boys serisi. 12. sezon finalinde izleyiciyi aslında bu fikre ufaktan alıştırmışlardı ya da ipucunu vermişlerdi diyelim.

mr. lahey'imiz, canımız, her şeyimiz (bkz: john dunsworth)un hayatını kaybetmesi ile birlikte canlandırdığı efsanevi (bkz: jim lahey) karakteri olmadan dizinin ilerlemesi zaten çok zor görünüyordu. animasyon serisine dönüşmesi mükemmel bir fikir olabilir tabi ters tepmesi ihtimali de var. zira trailer park boys ilk sezonu 2001 de yayınlanan, filmleri çekilen, tiyatroları oynanan, podcast leri bile azımsanmayacak izleme sayıları alan çok özel bir yapım. büyük bir fan kitlesi de var. dizinin hayran kitlesinin animasyon serisine bakışı olumlu olmayabilir. ben şahsen hiç izleyememektense animasyona razı olan kesimdeyim. netflix 1. sezonu için 31 mart 2019 tarihini müjdeledi neler olacak bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. şahsen ümitliyim.
  • gerçek diziden haberim olmadan izledim. 12 sezonluk bir dizi daha olduğunu öğrendiğim an mutluluk nedir anladım.
  • bu dizi serisini sadece animasyon sandim ve iki bolum izledim fakat 12 sezonluk gercek bir diziymis. basta itici, erkek dizisi gibi gelebilir ancak abzurt komedi nedir gormek isterseniz birebir. normal dizi versiyonu cok daha komik. siddetle oneririm. (bkz: trailer park boys)
  • inanılmaz eğlenceli kanada yapımı komedi dizisi

dizinin animasyon versiyonunu yalnızca benim orijinalinden önce izlediğini sanmıştım ama sanırım benim gibi çok insan var.

tüm sezonu bitirince orijinaline başladım ve animasyon karakterlerin gerçek hallerini görmek inanılmazdı. orijinal serinin 12 sezonu olduğunu bilmek de ayrıca keyifli.

her bölümde tekrarlayan karakteristik olayların dizinin en başından beri olduğunu görmek süperdi.