şükela:  tümü | bugün
  • kotu yapilmi$ bir mix icin de kullanilabilen kelime.
  • bir baby ray $arkisi.

sozlerini de yazayim tam olsun:

took a long look in those overwhelming eyes of yours
    like a cheap book on those long trains that only take you halfway back
    they read real well but who can tell what the matter is?
    but what's even sadder is, if i told you true, i'd have to lie to you and you'd lie right back
    we'd give each other a heart attack
    i shouldn't look long in those overloaded eyes of yours
    i get the book wrong in those dreamy moods when i think you're too good looking
    don't you expect me to pay the check and all the damages
    when what you will ravage is my old trainwreck soul
    for the heart you stole: i would steal it back
    but then you'd just give me a heart attack
    i'm gonna ride that train, you wanna bomb my brain like a terrorist
    with a really pretty fist you will yank that chain but the train won't stop
    it would wreck the plot
    and it read so well it's quick as hell with a dramatic end
    so don't say that again, 'cuz it ain't the truth
    and the truth is coming a broken track
    and you can't do nothing to turn it back
    i'm gonna lie to you, you're gonna lie right back
    a trainwreck beats a heart attack
  • ing. felaket ile sonuçlanan olay veya kötü durumdaki kimse. train wreck diye de yazılır, biraz argoya kaçar.
  • bir cesit cannabis turu. ictikten hemen sonra surati tren carpmis bir hale cevirmesi ile unlu oldugundan bu ismi almistir..
  • kötüden ziyade şarkılar arasında ritimsel uyuşmazlıklar çıkan set. iyi prodüktörlerden buna düşen görülebilir ama iyi djler çok nadir.
  • fragmanı düşen judd apatow komedisi.

green band trailer
    red band trailer
  • 2015 yazında vizyona girecek olan judd apatow filmi. judd apatow'u o kadar çok seviyorum ki yaptığı filmlere karşı beklentim hep çok yüksek. beni hayalkırıklığına uğratma judd.
  • işin içinde judd apatow varsa görmek şart diye gittiğim ama 2-3 güzel espri olsa da, beklentileri karşılamayan film.
    lebron james'in oynaması falan tabii ki rating açısından önemli ve seyirciyi katlayacaktır ama sezonun en güzel komedi filmi olacak deniyordu.
    kusura bakmasınlar, bence olmayacak!
  • cokesliligi cok guzel savunuyo amcam, sag olsun. zaman zaman duygulandim. cok sulu gozluyum, ondandir. o amerikan gurescisini cirilciplak gormek de guzeldi. cok guzel kadinlar var ve hepsi ile sevismek istiyorum. film, sapik olmadigimi hakli oldugumu fisildadi bana. benim icin filmin komedi falan olmasi 2. planda. cok esliligin harkuladeligini guzel anlatan tatli bir filmdi. tabii genel sevsin diye sonu genelin sevecegi sekilde oldu ama o babaya canim feda. gulucuk.
  • guzel bir amy schumer komedisi. standuplarini izleyenler bazi esprileri hatirlayacaklardir.

10 uzerinden 7 yi verdim.