şükela:  tümü | bugün
  • bu yıl ilk kez düzenlenecek olan, önemli isimler ve grupların katılacağı müzik festivali. 4-6 ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan festival katılacak olan dev kadro ve kamp imkanı ile umut veriyor.

festival programı:
    1. gün (4 ağustos)
    manga
    bülent ortaçgil
    zakkum
    niyazi koyuncu
    deniz tekin

2. gün (5 ağustos)
    duman
    leman sam
    selçuk balcı
    adamlar
    manuş baba

3. gün (6 ağustos)
    şebnem ferah
    moğollar & hayko cepkin
    yeni türkü
    jehan barbur
    son feci bisiklet
    yüz yüzeyken konuşuruz

facebook sayfası.

kombine + kamp : 90 tl gibi makul bir fiyat belirlenmiş. (içeride geçirmezler inşallah diyoruz)

ps:ı love u = başlığı bulamadım ve şaşırdım ayrıca gidecek olanlar mesaj atabilir imece çadır kurarız muhabbet ederiz
  • böyle bir line up+kamp imkanının sadece 90 tl olmasıyla yoğğamına dedirtmiştir. ilk fest olması, muhtemel sıkıntılara hazırlıklı olmak gerek anlamına gelse de değer gözüküyor herşeye. kaçmaz.
  • vay amk ya ne güzel ya hatta (bkz: ben bunu düşünmüştüm)

gidin lan vallahi ben ne yazık ki burada* değilim; iyi eğlenceler, öperim...
  • süper ötesi festivaldir. buralardan katılacaklar varsa güzel bir buluşmada ayarlayabiliriz. yeşillendirin.
    (bkz: erikli)
    (bkz: saroz körfezi)
  • size bir iyi, bir de kötü haberim var.

kötü haber: edirne valiliği'nin bugün aldığı karar sonucunda; alkol satışının yasak olacağı, üstelik festival alanına dışarıdan alkol sokmanıza da kesinlikle izin verilmeyeceği bir etkinlik olacak.
    iyi haber: festival alanında "biraaa varrr. soğuk buz gibi bira vaaaar" diye gezen ve el altından bira satan çılgınlar görmeniz mümkün.
    yazar ricası: bir şişe bira için 25 lira para isteyen bu şerefsizi görürseniz; lütfen küfür etmeyin. ben size küfür ediyor muyum?

festivalde görüşmek üzere..
  • bira içip eğlenebilecepiniz gruplar gelmediği için bira satışının pek de önemli olmadığı festival. edirnedeki eğlence hayatını da siktiler.
  • eğer buralardan gidecek var ise yeşillendirsin. tek gitmek istemiyorum beraber takılırız!

saroz'un dibinde, bu sene ilk defa olacak etkinlik.
  • bodrum rock fest rezaletinden sonra alkol yasağı ile buranın da tadı kalmaz

su yasak olayını doğrulaya bilir miyiz ?
  • festivalin resmi sitesinde, içeride alkol satışı olacağı yazıyor.

zaten edirne'de bir festivalde alkol olmazsa orayı yıkarlar...

http://www.trakyafest.org/sayfa-sss

edit: yiyecek - içeçek listesi ve fiyatlarını da paylaşmışlar.

https://www.instagram.com/…aken-by=trakyafest&hl=tr
  • trakya'da ilk kez düzenlenecek olan rock festivali.
    adana'da ilk kez düzenlenen çukurova rock festivalinde ufak tefek aksaklıklar dışında gayet eğlenceli bir ortam olmuştu.
    trakya'da bunun daha daha iyi olacağını düşünüyorum. aksaklıklar elbette ki olacaktır ama önemli olan eğlenmekse çok da takmamak lazım. alkolü istedikleri kadar yasaklasınlar trakyada olduğunuzu unutmayın..
    ayrıca yiyecek-içecek fiyatları da baya uygun.