şükela:  tümü | bugün
  • bu yıl ilk kez düzenlenecek olan, önemli isimler ve grupların katılacağı müzik festivali. 4-6 ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan festival katılacak olan dev kadro ve kamp imkanı ile umut veriyor.

festival programı:
    1. gün (4 ağustos)
    manga
    bülent ortaçgil
    zakkum
    niyazi koyuncu
    deniz tekin

2. gün (5 ağustos)
    duman
    leman sam
    selçuk balcı
    adamlar
    manuş baba

3. gün (6 ağustos)
    şebnem ferah
    moğollar & hayko cepkin
    yeni türkü
    jehan barbur
    son feci bisiklet
    yüz yüzeyken konuşuruz

facebook sayfası.

kombine + kamp : 90 tl gibi makul bir fiyat belirlenmiş. (içeride geçirmezler inşallah diyoruz)

ps:ı love u = başlığı bulamadım ve şaşırdım ayrıca gidecek olanlar mesaj atabilir imece çadır kurarız muhabbet ederiz
  • böyle bir line up+kamp imkanının sadece 90 tl olmasıyla yoğğamına dedirtmiştir. ilk fest olması, muhtemel sıkıntılara hazırlıklı olmak gerek anlamına gelse de değer gözüküyor herşeye. kaçmaz.
  • vay amk ya ne güzel ya hatta (bkz: ben bunu düşünmüştüm)

gidin lan vallahi ben ne yazık ki burada* değilim; iyi eğlenceler, öperim...
  • süper ötesi festivaldir. buralardan katılacaklar varsa güzel bir buluşmada ayarlayabiliriz. yeşillendirin.
    (bkz: erikli)
    (bkz: saroz körfezi)
  • büyük ihtimalle katılacağım festival.tek gidecek arkadaşlar varsa yeşillendirebilir.
  • size bir iyi, bir de kötü haberim var.

kötü haber: edirne valiliği'nin bugün aldığı karar sonucunda; alkol satışının yasak olacağı, üstelik festival alanına dışarıdan alkol sokmanıza da kesinlikle izin verilmeyeceği bir etkinlik olacak.
    iyi haber: festival alanında "biraaa varrr. soğuk buz gibi bira vaaaar" diye gezen ve el altından bira satan çılgınlar görmeniz mümkün.
    yazar ricası: bir şişe bira için 25 lira para isteyen bu şerefsizi görürseniz; lütfen küfür etmeyin. ben size küfür ediyor muyum?

festivalde görüşmek üzere..
  • bira içip eğlenebilecepiniz gruplar gelmediği için bira satışının pek de önemli olmadığı festival. edirnedeki eğlence hayatını da siktiler.
  • eğer buralardan gidecek var ise yeşillendirsin. tek gitmek istemiyorum beraber takılırız!

saroz'un dibinde, bu sene ilk defa olacak etkinlik.
  • bodrum rock fest rezaletinden sonra alkol yasağı ile buranın da tadı kalmaz

su yasak olayını doğrulaya bilir miyiz ?
  • festivalin resmi sitesinde, içeride alkol satışı olacağı yazıyor.

zaten edirne'de bir festivalde alkol olmazsa orayı yıkarlar...

http://www.trakyafest.org/sayfa-sss

edit: yiyecek - içeçek listesi ve fiyatlarını da paylaşmışlar.

https://www.instagram.com/…aken-by=trakyafest&hl=tr