• fest ne beyaa panayırdır u panayır.
  • gençler üzerinde sosyal deney yapılan festival. sürekli bira kuyruğu olmasına ve kutu bira tükenmesine rağmen bir tane bile sarhoş olan insan yok, kusan insan yok, yürürken yalpalayan insan yok, olay çıkaran insan yok, kendini bozan insan yok. efes'in #birlikteguzel hashtag'iyle sponsor olduğu ancak biralara alkol koymayı unuttuğu festival.
    organizasyondan bahsetmeye gerek yok, çünkü diğer yazarların da dediği gibi bahsedilecek bir organizasyon yok.
  • gittik eğlendik,içtik,uyuduk,tekirdağlı olan yeni yeni arkadaşlar edindik ve istanbul'a geri döndük.güzel bir 3 gündü.duman ve yeni türkü performanslarını çok beğendiğimi her şey dahil ulaşım git-gel,bilet,harcamalar 3 gece 400 liraya mal olduğunu da belirteyim.
  • fiziksel olarak bulunamadığım ama bütün kalbimle katıldığım festival. trakya' ya kalıcı bir rock festivali yakışır. hizmet kalitesine çamur atan suserleri anlıyorum, ancak şu dönemde böyle bir işe kalkışılması başlıbaşına cesaret isteyen bir organizasyona biraz daha hoşgörülü olmalarını dilerdim. bugünlerde yasaklı ne varsa festivalde var; bira, trakya, eğlence, gençler, kızlı erkekli, rock.
    benim içinde fazladan bir bira için...
  • baya da iyi festivaldi. pazartesi akşamına kadar erikli'de kaldım. işten 2 gün izin almışım kaçırır mıyım? yok organizasyon şöyle kötü yok böyle kötü. ulan tamam ben de biliyorum baya kötü yanı vardı denize girmek için bile çadırların üstünden geyik gibi atlamak gerekiyordu. ama ilk lan bu. erikli 3 gün içinde bu kadar kişiyi görmüş müdür bilemem. tabi ki aksaklıklar olacak. tabi ki sahne şovları az olacak. bu organizasyon yerleşecek ki seneler geçtikçe daha iyi olsun. bira öyle bira böyle ulan erikli sokaklarında içe içe gittik. "laiklik beeee" diye bağırdık. gel onu sulatnbeyli'de yap bakim sana napıyor palalılar. her şeye bok atmadan önce yapıcı eleştiri yapın. eksiklikleri söyleyin millet de kendisini düzeltsin. istanbul'a dönerken organizasyondan bir çocukla karşılaştım. "abi bu sene acemilik oldu evet farkındayız ama ilk yani seneye daha iyilerini yapmayı düşünüyoruz"dedi. "sen ne gibi eksiklikler gördün söyler misin?" dedi. adamlar açık yani eleştiriye sen söyle sonra yapılacak mı olmayacak mı birlikte görelim. ona da söyledim ama buraya da yazayım.
    - kamp alanı genişletilsin ve düzenlensin
    -tuvalet ve duşlar iyi şartlara getirilsin
    -giriş ve çıkışlar daha düzgün ortama çevrilsin
    - ışıklandırmalar iyi yapılsın(özellikle kamp alanında)
    ben bunları söyledim. siz de söyleyin yapsınlar abi. sonrasına birlikte bakalım. yoksa biz baya köpek gibi eğlendik.
  • mezbelelik.

düşük ücretli, karpuz festivalinden hallice,kamp alanı toplama kampında benzer, tuvaletleri toplama kamplariyla kafa kafaya, yeme icme amerikan filmleri hapishane yemekleri gibi olan, sahne ses sistemi olmayan , sahne şovu olarak dugun organizasyonlari gibi 3-5 havai fisekten olusan, tum bunlarla ilgili sıkıntısı olan insan sayısının cok az oldugu bir festival denemesi.
  • an itibariyle ağır ağır esen rüzgar, solda masmavi deniz, karşımda bülent ortaçgil'in olduğu festival..
    özenen gelsin..
  • bilindiği gibi trakya böyle konserlere pek alışık değil ve aç aynı zamanda..
    gerek organizyon şirketi, gerekse belediyenin ufak değil gayet büyük eksiklikleri mevcut..
    kabul..
    mesela içecek ve soğutucu girişleri geç yapıldı..
    bunun en az bir gece önceden soğutulması gerekmez miydi?
    sıcak içiliyor..
    duş ve tuvalet büyük sıkıntı şu an için..
    seyyar tuvalet getirilemez miydi?
    denize mı sıçalım??

ama her şeye rağmen çocukluğumun hatırası sadık yarim erikli'm var benim karşımda..
    babamın yüzme öğrettiği yerde şimdi en sevdiğim kişiler var..
    aşık olduğum kadın var..
    mis gibi havası, tertemiz denizi ile saros'un incisi..
    sırf bu güzelliğin hatrına bu sene affedilebilir..

1. gün heba oldu hadi, 2 ve 3 güzel olsun..
  • böyle bir line up+kamp imkanının sadece 90 tl olmasıyla yoğğamına dedirtmiştir. ilk fest olması, muhtemel sıkıntılara hazırlıklı olmak gerek anlamına gelse de değer gözüküyor herşeye. kaçmaz.
  • süper ötesi festivaldir. buralardan katılacaklar varsa güzel bir buluşmada ayarlayabiliriz. yeşillendirin.
    (bkz: erikli)
    (bkz: saroz körfezi)
hesabın var mı? giriş yap