şükela:  tümü | bugün
  • türk dili ve edebiyatı, tarih, arkeoloji, sanat tarihi, balkan dilleri ve mütercim tercümanlık bölümlerini bünyesinde barındırır. fen ve edebiyat olmak üzere iki ayrı fakülteye ayrılması yaklaşık 2 sene öncesine dayanır. eski adıyla güllapoğlu yeni adıyla balkan yerleşkesinde bulunur.
  • öğrenci işlerindeki karmaşasıyla ders kayıt dönemlerinin cehenneme dönüştüğü fakülte
  • 5 senedir düzelmeyen bir web sitesine sahip fakülte.

topluluk başkanı olduğum dönemde rektör yardımcısına sitede arıza var ve giderilmiyor, bu işle uğraşan adamlar ne yapıyorlar diye sormuş ve ilgili yetkilileri arayıp bana uzatmıştı rektör yardımcısı telefonu. ben de sitedeki sorunları söylemiştim. sorunların yaklaşık 1-2 senedir devam ettiğini söylemiştim. ilgileneceklerini ve teşekkür ettiklerini söylediler. bugün gidip diplomamı alacağım web sitesini kontrol edeyim dedim. site karmaşık olmuş ve pek çok yerde arıza çıkarıyor. üstelik bu işten maaş alan bir grup yan gelip yatarken..

fakültede okumayı düşünenler için tarih bölümünü kesinlikle tavsiye etmiyorum bunu da belirteyim. çocuk gibi birbirleriyle tartışan, birbirlerinin kuyusunu kazmaya çalışan, kendisine yakın öğrenciye aa ile geçirirken sevmediği hoca ile yakın olan öğrenciyi bırakan hocalar dolu. anılarımı yazsam kitap çıkar. (hoş peyder pey yazacağım * )