şükela:  tümü | bugün
  • performans/fiyat orani gayet yuksek bir mekan. bir de alkol verseler.
  • onunden gecen cogu insani, cam kenarinda oturanlarin tabaklarina caktirmadan bakmaya iten ve ac olunmasa bile iceriye cagiran bir havaya sahip; buyuk porsiyonlu lezzetli yemekleri, dinlendirici muzik ve hos dekorasyonuyla birlesince huzur veren, iceriye girmekten pisman olunmayacak mekan.
  • enteresan bir merdivene sahip kafeterya. bir üst kata cıkmak icin dört dönüs yaptıgınız bir merdivenden cıkıyorsunuz. dönüsler kısa mesafede yapıldıgı icin kafa merdiven altına carpıyor. cözümü ise carpacagınız yere strafor koymak olmus. merdivenin konstruksiyonu her nasılsa korkunc ses yapıyor. alt katta yemek yemeye calısanlar her inis cıkısta rahatsız oluyor. ( özellikle garsonların kosturmacasında ) geri kalan hersey güzel. ne mutlu ki tek falsoları merdivenleri.
  • istiklal caddesindeki, fazla "nişantaşı" havalı görünmesine rağmen oldukça hoş cafe. fiyatları da tahmin ettiğinizin altında seyrediyor. yemekleri oldukça güzel, fakat o kadar abuk sabuk spaghetti çeşidi olmasına rağmen parmesan peyniri bulunmaması ilginç tabii.
  • istiklal'de sevgiliyle gidilesi mekan. loş ışık ve kırmızı kalp şeklinde mumları var.
  • dışarıdan çok minik ve sıcak görünen, hayran olunası tabelasını çalmak istediğim, içeri girersem hesap da bana girer korkusuyla uzak durduğum şeker kafe.
  • güzel bir dekorasyona ve suratsız garsonlara sahip cafe.
  • ev ve işyerine paket servisi yapması sebebiyle sıklıkla tercih edilen cafe.
  • adini okuyamadigim ve fakat cok leziz bisi oldugunu kesfettigim quesadillasin tavuklusunun tadilabilecegi yer. cok doyurucu ve pahali da degil sanki.**
  • dışardan bakıldığında korkulmaması gereken mekan.bir kere yedikten sonra hastası olduğum 'penni di casa' isimli makarnadan sonra normal makarna yiyemez oldum.ben evde yapıyorum ama yinede onların yaptıkları gibi olmuyor.fiyatlar ucuz ama servis ve hizmet sıfır.bir kül tablası için saatlerce bekliyorsunuz.adamın keyfini kaçırıyorlar.halbuki ne keyifli mekan!!!