şükela:  tümü | bugün
  • kamu kaynaklarını sabote eden adam. boğaz köprüsünü kapatmayı düşünüyormuş eğer müdürü reddetseymiş. boğaz köprüsü olsaydı yetkili abisi kişilerden izin alırdı, kimseye hesap vermeden olay kapanırdı. nasıl olsa halkın fikrini soran yok.
  • maymunlaştırılarak asimile edilmiş bir erkek daha.

powered by kamu kaynakları
  • seyrederken beni bile etkisi altına alan evlilik teklifi. ınsanlar seviyor birbirini. kimseleri düşünmeden hayatı yaşamak tam olarak bu oluyor işte.çok güzel bir teklif olmuş. etraflarındakiler de bu ana tanık olmuş oldu. ben de o tramvayda olmak isterdim.

mutluluklar diliyorum kendilerine.
  • sıkıcı ve toplum içindeki, yaratıcılıktan uzak evlilik teklifleri bok gibi. bu da öyle. git başbaşa yap teklifini.
  • (bkz: aptal romantizm)

yaratici mi? o da degil. tek bir zeka pariltisi icermiyor. sadece bir show, iyi seyirler. he su da var, yurdum erkeginin ortalamasinin uzerinde bir davranis, yigidi oldur hakkini yeme. arkadasim evlenme teklifi almadan sozlendi mesela, boyle okuzler de var.
  • yemişim kamu kaynağını. kimseye zarar vermeden, kimsenin malını çalıp çırpmadan gayet de tatlı bir evlenme teklifi olmuş. ona buna bok atacağınıza "allah mesut etsin" deyin.
  • bi nesle bu kadar dizi film pompalanıp şaklabanlıklar gözlerde erdemleşirse bu olur işte. biri beyaz atlı prensini arar, diğeri beyaz atlı prens olacağım diye kasarken gelişimini tamamlayamadığı için anasının cebinden çıkamayan kara kangrulu ezikçik olur. insanlar rahatsız edilir, bir anlığına monotonluktan kopulur sonra tekrar boktan ilişkiye dönülür. olayın ise tek ederi bu hanım kızımızın diğer hanım kızları kendisine gösterilen orantısız ihtimam ile çatır çatır çatlatma kozudur. sonuç olarak bu kadar primitif içgüdülere sahip bir yaratık, bu primatlığını kompleks girişimlerle örtmeye çalışsa da maymun yine maymun işte. yapcak bi şey yok.