şükela:  tümü | bugün
 • tek kelimeler için başarılı, uzun yazılarda saçmalayan çeviri yazılımı üreten firma

  online olarak denenebilir: http://www.tranexp.com:2000/intertran/

  aşağıda uzun bir yazı sonucunda nasıl saçmalayabildiğini gösteren bir örneğimiz var:

  orjinali: someone might be going mad with power in your immediate vicinity. instead of starting a revolt, bite your tongue and let them tire themselves out. you'll be amazed at how quickly they'll tire out from all their sound and fury. once they're spent, step in and quietly show them an alternative. they'll be so grateful at your discretion and kindness that they'll shower you with thanks.

  çevirisi: kimse -ebilmek var olmak gidiş deli ile yeti içinde senin acele semt. yerine başlamak a başkaldırmak , ısırmak senin dil ve izin vermek onları yormak kendileri dışarı. you'll var olmak şaşırtmak vasıl nasıl çabucak onlar yormak dışarı --dan tüm onların sağlam ve korkunç öfke. bir kez onlar kullanılmış , adım içinde ve sessizlik göstermek onları an seçimli. onlar var olmak öylesine minettar vasıl senin sağduyu ve şefkat adl. şu onlar göstermek sen ile teşekkür.
 • (bkz: mot a mot)
 • çeviri sonrası bağlaçları değiştirebilme ve eksik kelimeleri düzeltme şansı sunan tamamen kullanıcı dostu olmayı hedefllediğini düşündüğüm yazılım.

  (ad - ad"ım")
 • bugune kadar gordugum en iyi ceviri sitesi
  http://dictionary.reference.com/…ranslate/text.html