• ohoo gec kalmisiz, tam da bakin bu tatli su solcusu gorunumlu icten fasist yazacaktim. neyse, dedigim gibi tatli su solcusu gorunumlu fasist bu suser, entrylerine girin bakin anlarsiniz herhade. hala anlamazsaniz favorilerinden bir kacini birakiyorum buraya, taniyin su solcuyum ben diye takilan fasistleri. insan haklarinin en buyuk dusmani bunlar.

maduro
    guney kurdistan
    vs vs

bu arkadaslar biz solcuyuz, esitlikciyiz, birlik olalim, sevgi, cicek, bocek derler. ama derler iste. is uygulamaya gelince siyasal islamcidan tek farklari dindir. bunlarin fraksiyon savaslari bile size ne kadar bolucu olduklari hakkinda fikir verir.

siyasal islamin herkes farkinda, su fasist solcularinda farkina varin.
  • kürtlerin bekir pakdemir'in emri ile orman yakan vahşiler olduğunu iddia eden yazar.
  • (#95065918)

tepkiyi azaltmak için lafı dolandırıp uzun yıllar önce tinerciler tarafından katledilen yüzbaşı zeki şenin katledilmesini ve haliyle onu katleden tinerciyi savunan biri. zaten yukarıdaki yazarlar gereğini yapmış da ben de bir ekleme yapayım dedim.
  • kürtçülerin orman yaktığını iddia eden yazar. ısidlilarin kardeşleri olduklarını bir kere daha kanıtladılar demiş.
hesabın var mı? giriş yap