şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 11 mayıs 2018 tarihinde çıkacak olan arctic monkeys albümü.
 • 2013'te am albümü çıkarmadan hemen önce ülkemizin topraklarından geçmişlerdi. belki bu sene de geçerler?
 • arctic monkeys'in bugün duyurulan 6. stüdyo albümü. merakla bekliyoruz.

  albümü dinledim editi: tüm albümü bir kez dinledikten sonra hemen buraya koştum. albümden en çok beğendiğim four out of five ve star treatment oldu. alex yine kafasına göre iş yapmış diyebilirim, matt'e çok yazık etmiş ayrıca. sıradaki albümü de matt solo yapsın alex hoşuna gider miydi ha?
  kötü albüm olduğunu düşünmüyorum, zaten henüz ilk dinlemem. alex turner'in olgunlaştığını söyleyebilirim, zaten imajını kim yapıyorsa alexcimi oyuncak etmişti yapmacık cool tavırlar falan... bu arada miles kane ile emekli olmuş amca tavırlarınızı görünce aşık olmuyoruz alex, biliyor muydun? neyse evet olgunlaşmışlar ama ben sanırım her zaman eski müziklerini daha çok seveceğim. matt helders'ın baterisini, alex'in söyleyişini, eski tutkuyu özleyeceğim. am'i kabullenmesi 2 yıl almış biri olarak söylüyorum bunu. evet güzel albüm am, ama ben eski hallerine hep bir nostaljik özlem duydum. sonunda am de geçmişte kaldığına göre... sanırım artık am'i yadırgamayışım bundan. yani bu tarza da zamanla alışırım heralde. ne olursa olsun ben alex turner'ın elinden çıkan müziği seviyorum sanırım. bi kere yetenek var yetenek. bu entry albümü bir trilyon kere dinledikten sonra kendini yeniden editleyecek.
 • albüm fragmanı ile beraber duyurulmuş, arctic monkeys'in 5 yıl aradan sonra yayınlayacağı 6. stüdyo albümü. şarkı listesi:

  1. star treatment
  2. one point perspective
  3. american sports
  4. tranquility base hotel & casino
  5. golden trunks
  6. four out of five
  7. the world's first ever monster truck front flip
  8. science fiction
  9. she looks like fun
  10. batphone
  11. the ultracheese
 • bugün duyurulan yeni arctic monkeys albümü. bir önceki albümde olduğu gibi bu albümde de turne kapsamında istanbul'a uğrarlar umarım.
 • gördüğüm en ilginç albüm adı.
 • 5 yıldızlı kıbrıs otellerinden hallice ilginç bir isme sahip arctic monkeys albümü. merakla bekliyoruz.
 • çok seksi olacak gibi beklemedeyiz.
 • 11 mayısta çıkacağı söylenen arctic monkeys albümü. sanırım am'de bıraktıkları sound ile devam ediyorlar. bence kendi tarzlarını ve daha da önemlisi müziklerini buldular sonunda. 2018 turnelerinde ise istanbul yoktu en son. tabi olmaz, çünkü hemen anlatayım; muse konsere gelecekti bu ülkeye, millet çılgınlar gibi heyecanlıydı ama ne oldu? darbe oldu ulan darbe! yani darbe girişimi ya da kalkışması, her neyse. arctic monkeys ayarında grupların bir süre daha türkiye'ye uğrayacaklarını sanmıyorum. keşke gelseler ama.
 • şarkı isimleri bu kez harbiden bi enteresan olmuş. yani öncekiler de pek normal değildi ama bu albümde baya ilginç şarkılar olacak gibi.

  the ultracheese nedir yahu? veya batphone? the world’s first ever monster truck front flip??

  gönderin gelsin ulan isimleri garip olan şarkı söz konusu arctic monkeys ise güzel şarkı demektir.