• ucuz uçuş yapan bir firmadır. ikramlar için para ödemek gerekir. en güzel yanı ise business classın olmaması. enteresan düzeni, pilotun uçağa binmek için yolcularla sıra beklemesinden anlaşılıyor. herkes bir, sınıf farkı yok.
  • oldukça eğlenceli uçuşlar yaşatabilen havayolu şirketi. marketlerin manav bölümü sorumlularını andıran yeşillikteki kazak ve ceketleriyle sempatik hostları vardır. ama kaptan pilotları en can alıcı vuruşu yapar..
    "during this flight there will be 2 or 3 of us... (pıhh) so you can see more than one pilots in the cabin... (pıhh) but don't worry, there will always be one of us behind the wheel... (pıhhhh)"
  • seneler evvel bir kez sabahın kör saatinde amsterdam'dan berlin'e uçmak için kullandığım ve pek fena da bulmadığım havayolu şirketi.
  • sabiha gökçen'de kendi yer ekibi bile olmasa da amsterdam'da aşmış yardımsever bir yer ekibine sahiptir. uçuş tecrübesi standard low-cost'tan öteye tabi ki gitmez.

    bir de tartışmasız en kötü uçuş ekibi kıyafetleri bu firmaya aittir. host'ların host olduğunu anlamazsınız mesela o yaka açık yazlıkçı gömlekleriyle. hostes'lerinki sadece çirkindir, başka bir sıfat bulamadım.