şükela:  tümü | bugün
  • tamam aylardır başkanı, yönetimi, comolli'yi bir şekilde savunduk, alttan aldık ama bu taraftarın da sabrı bir yere kadar. dünya üzerinde hemen hemen hiçbir taraftarın yapmayacağı şekilde elini taşın altına koyarak kulübüne kayıtsız şartsız destek veren -kaldı ki bu destek 25 milyon euro'ları buluyor- taraftarı gün geçtikçe daha da mutsuz etmeye hakkı yok artık başkanın.

    "para yok transfer yapamıyoruz" deniyor fakat rakiplerin de transferlere milyon euro'lar dökmediğini hatırlatmakta fayda var. ali koç'un ilk geldiği zaman transferlerin eski yönetimde olduğu gibi son günlere bırakılmayacağını söyleyip de 2 yıldır sözünü tutamaması hanesine büyük bir eksi yazdırmış durumda.

    transferde çok geç kalmış olan fenerbahçe'nin acilen stoper, sol bek, orta saha ve alternatif forvet transfer yapması şart. fakat alınacak futbolcular geçen yıl olduğu gibi sırf transfer yapmış olmak için yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi...
  • ali koç bu seneyi gözden çıkardı. o yüzden yerel sezonluk patlama yapan yerli transferlere ağırlık veriyor. yaptığı bu harcamalarla türk futbolunun içine etmek için and içtiği ve seneye yabancı sınırını getireceğini bizlere göstermiştir. mantığı çok güzel; çıtayı yükseltemiyorsan aşağı çek ki başarılı görün.