şükela:  tümü | bugün
 • istanbul levent semtinde bir estetik kliniği ve saç ekim merkezi.
 • mehmet aslantugun saclarını ektirdigi klinik.

  http://www.transmed.com.tr/
 • istanbul'da bulunan kozmetik cerrahi klinigidir. cerrahi mudahale oncesinde muracaat eden hastanin ne istedigini tam olarak anlatabilme yetenegi ile dogru orantida bir zaman dilimi icerisinde sabirla seanslar duzenleyen profosyonel bir ekibe sahip kliniktir. insanlar uzerinde restore to last known good configuration butonu henuz gelistirilemediginden, bugun buram soyle olsun, yarin ise yok olmadi eskiye cevirin modundaki hastalara cevap verememektedir. (bkz: o da olur insallah)
 • pegasus havayollarının * italyadaki acentası olarak da hizmet veren, bu havayolunun italya türkiye uçuşlarını kısmen organize eden ve italya'da konaklama ve transfer hizmetleri de veren turizm acentasının adıdır. http://www.flypgs.it/ sitesi üzerinden verdiği hizmet kapsamında uçuşunuzu, konaklamanızı ve havaalanı transferinizi bu acenta kanalıyla ayarlayabilir ve panaromik turdan feragat etmeyi göze alarak diğer tur şirketlerinin fiyatlarına göre bir miktar tasarruf da edebilirsiniz. personelinin sıcak, ilgili yaklaşımı ve takipçiliği alınan hizmetin profesyonelliğini en azından bir vakada ispatlamıştır.
 • iki kez sac ektirdim burada, arasinda 4-5 yil olacak sekilde. su anda kelden halliceyim. benim sac tipim uygun olmayabilir mi bilmiyorum ama on kontrol ve muayene sirasinda gaza getirmeyi biliyorlar. tecrubeli birinden tavsiye: sadece burada degil hicbiryerde yaptirmayin ozellikle kel alan fazlaysa.
 • hakkinda soyle bir entry olan yer. (bkz: #55231327) gitmeden once bir goz atin derim, sonra pisman olmayin.
 • seyrek saç ekme konusunda bir dünya markası. 2 kere saç ektirdim şu an ekimden öncesine göre en fazla %10 daha yoğun saçlarım. ayrıca astronomik fiyatları ve ekimin başarısızlığından dolayı memnun olmadığınızda bir anda çirkefleşmeleri de cabası.

  edit: ikinci ekim yapıldıktan sonra elimde olan saçların da dökülmesine sebebiyet vermiş kurum. ekim yapılmadan önce seyrek bir tepem varken şu an kel bir tepe bölgem var. başka bir doktora gittiğimde ise bütün değerli greftlerimi kullandıkları ve mevcut köklerimi de ekim sırasında öldürdükleri için artık düzeltilemeyeceğini de öğrendim. ayrıntı öğrenmek isteyenler yeşillendirsin. ben yandım siz yanmayın.