şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu adreste ikamet eden, tv torrents'in devamı niteliğinde, ratioless ve yeni bir tv trackeri. tasarım olarak tamamen btn çakması bir site. tv torrents düzeyini tutturabilir mi bilinmez ama btn sahibi olmayan kullanıcılar için iyi bir alternatif oluşturabilir, eğer ki aktif üye sayısını belli bir düzey üstüne çekebilirlerse.

  şu an için 782 kullanıcı, 9865 torrent ve 14267 seeder var. sayı yeni bir torrent sitesi için fena değil açıkçası ama aktivite düşük.

  site kurucusu sağlam bir battlestar galactica hayranı bu arada.
 • an itibariyle üyelikleri 17 ocak tarihine kadar acik olan torrent sitesi.

  kullanici sayisi 2301 toplam üye olabilecek kullanici sayisi ise 5000 ve iyi donate aliyorlar yeni bir site icin. torrent sayisi an itibariyle 17742. freshon'un kapanmasi ve mtv'nin tam o sirada üyeligi acmasi ile baya bir kalifiye kullaniciyi kacirdilar bence. biraz daha erken acabilirlerdi üyelikleri ama dedigim gibi iyi donate aliyorlar buda bir site icin en önemli seylerden biri.

  edit: freshon sonra acildi tabi ama pek cok kullanicisini kaybetti malesef.

  edit 2: simdi farkettim site yeni üye olan herkese 1 hafta freelech veriyor.
 • gazelle tabanlı kaliteli bir tv trackerı.

  güncel hemen her diziyi rahatça bulabilirsiniz. tüm sezonlar boyut ayrımı olmadan freeleechtir. bu sezonları indirip seed ederek cubit adı verilen bonus puanlar kazanıp, bu puanlarla upload alabilirsiniz.

  siteye girişinizden itibaren ilk bir ay kişisel freeleech periyodudur. bu ay indirdiğiniz dosyaları seed ederek çok kolay sağlam bir ratio oluşturabilirsiniz.

  davetiyesini redditten ya da sitenin ircsinden bulabilirsiniz. moderatör ekibi çok anlayışlıdır.

  biraz magazine kaçacak ama sitenin modlarından biriyle redditte fena dalga geçiliyor. şimdi olay şöyle. torrent sitelerinin moderatörleri başka sitelerde kendi sitelerinin davetiyelerini dağıtırlar. çoğu bilindik sitenin bu işle uğraşan moderatörleri de her sitede başvuru kabul eder. bu abimiz de bir siteden böyle üyelik istiyor* ama verilmiyor.*
 • yeni adı (bkz: nebulance.io)