şükela:  tümü | bugün
  • oynanabilirligi tam.. ne kolay ne cok zor.. grafikleri mukemmel.. surukleyici.. bulmacalarla dolu bir platform..

en ilginc kismi tek mi cift mi oynayarak paranizi arttirip hit point ekleyebilmeniz di..
  • korsanın tekini yönettiğimiz bir oyundu. denizin üstünde toplardan, denizin içinde zıplayan istiridyelerden kaçardık.hazineler bulup topladığımız ganimetlerde özelliklerimizi (kullandığımız silah,hit point vs..) geliştirirdik ya da kumar oynardık.
  • suyun altına girince tatlı bir müzik çalmaya başlardı bu oyunda. öyle bir müzikti ki bu, oynayan kişi boğulup ölme riskini göze alır, mümkün olduğunca suyun altında kalırdı.

ayrıca daha oyunun başında bir yerde girilmesi gereken bir kapının başında bir sağa bir sola giden, bir türlü öldürülemeyen ve deydiğinizde sizin öldüğünüz bir hanzo bulunurdu ki hiç iyi anıları yoktur bende. o kapıya gireceğim diye ne terler dökmüştüm, ama bir türlü başaramamıştım. ve bu olanlardan yaklaşık 13 yıl sonra bile, içimde hala alev alev yanmaktadır bu ukde...

öyle tatlı bir oyundu yani, traps and treasures*. zaten kaç oyun gelişine çaktığınız kargaların limona, elmaya falan dönüştüğünü görmenizi sağlar ki? * * * *
  • muhtesem amiga oyunu.
    amiga dergisi ilk bolumunun sifresini vermisti zamaninda .ikinci bolum bir skull cave de gecerdi.o zamanlar cok zor geliyordu.
    gecen gun diger sifrelerini de buldum.ama tam artik cok gec derken bir sekilde pc denen bilgisayar varolus sisteminde oyunu yukleyip bir modulator sayesinde calistirmayi basardim.
    eskiden seven herkese siddetle tavsite edilir...
    ve gercekten muazzam muzikleri vardir.shopa girildiginde calan o muzik hele ....ufff...
  • hayvan gibi grafikleri olsada yeni oyunların asla eskilerinin yerini tutamayacağının en güzel ispatı olan oyunlardan biri.
    bir oyun bu kadar mı oynanabilir bu kadar mı göze hoş kulaklara hoş yapılır.
    tekrar oynayınca ağlayasım geliyor.
    sanat eseri...
  • amiga ile geçen çocukluğumun, unutulmazlarından biridir. çömlek kırıp, muz,kapuz ve ananasları az yemedik. harçlık vermesini beklediğiniz insanlara, shoptaki koca burunlu korsanın o el hareketini yapmadıysanız bizden değilsiniz. ah bir de o müzikleri yok mu...
  • swos ile birlikte çocukluğumun amiga oyunu...
    bir kaç amiga emulatörü denedim ancak açamadım pc de.
    tekrar nasıl oynayabiliriz bilen varsa bir el atıversin.
  • tanım: 1993 yılında piyasaya çıkan, bir korsanın maceraları tarzında zevkli bir amiga oyunu...