şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın en yavşak uçakbiletibulmaaraçlarından biri.
  • insan dolandırma/sikme ile kar eden bir uçak bileti sitesi. başınıza hiçbir şey gelmeden buradan alışveriş yapabilirsiniz. fakat herhangi bir hatada ödediğiniz veya beklediğiniz hizmeti alamayacağınızdan da emin olabilirsiniz.
  • sakın sakın sakın sakın sakın kullanmayın. düşmanımın kullanmasını bile istemem, kimseden o kadar nefret edemem. 30,40 lira fazla verin başka hava yolundan alın. akıl sağlığım bozuldu. sitelerinin türkçe olmasına bakmayın maillerinize 2şer gün arayla dönüyorlar. sadece ispanyada telefon bağlantıları var, arayınca bozuk ingilizceli bir ispanyol kadın arkadaşımız açıklamalar yaparak bizi istediğimiz yere kadar tuşlarla götürüyor, sonra vardığınız yerde birinin o lanet telefonu açmasını bekliyorsunuz. bu arada yurt dışını aradığınız için * fatura.

sevgili suserler sakın diyorum ama diyorum ben uyarıyorum, almayın buradan bişey.
    21 yaşında adamım sinirden masa kıracak hale getirttiler beni.

sakın diyorum tekrar, iyi uçuşlar.

edit: 3 gün oldu hala ses seda yok maillerden.
  • bombok bir siteleri var. hiç bir şey çalışmıyor.

yukarıda yazanları okuduktan sonra çalışmamasına sevindim bile.
  • aman diyim uzak durun. benden 50 lira kredi kartı masrafı kesti yok yere.
  • kayak, skyscanner gibi arama motorlari sonuclari bu siteye yonlendiriyorsa direkt eliyorum, lakin scam. ayrica para kaptirmak, masraf kesmek ne demek anlamiyorum. arayin ( veya dispute/claim) kredi karti sirketlerini kaptirdiginiz parayi iade etsin. isleri bu amk.
  • muadillerinden 50-60 tl daha düşük bilet sundu. son aşamaya geldim, tam onaylıyordum bi ekşi' ye bakayım dedim. vallahi tırstım ve almadım.
    ne demişler, ucuz alacak kadar zengin değilim.