şükela:  tümü | bugün
 • eskisehir adalar'da porsuk kenarinda enfes yemeklere sahip guzel dekorasyonlu bir pub ortami.
 • eskişehir'deki varuna gezgin mekanlarından biri. özellikle güzel havalarda üstü açılan, girişteki verandası tavsiye olunur.
 • artik resmen eskisehir'e her gittigimde pad thai yemek icin ugruyorum ama tatli eksili tavuk cok guzel, hatta neredeyse sichuanese cuisine restaurant lezzetinde. bu arada bu iki guzel yemegin aslinda ait olduklari zannedilen ulkelerin mutfaginda olmamasi da isin ironisi. napayim guzel ikisi de.

  bu arada amerika'dan dondukten sonra guzel yemek yiyeyim diye pad thai yemek de acayipmis. amerika'da pascha grill'de doner yiyerek yapiyorduk aynisini.
 • varuna'nın tüm türevleri gibi (ismet inönü'ndeki kapanan şube hariç) fahiş fiyatlarla adam siken bir mekan. salı günleri pasaportunu getirene bir adet bedava 33lük bira verir.
 • bir süredir varuna gezgin olmayan mekan.
  3-4 ay oldu galiba.
 • eskişehir adalarda ki çok sevdiğim. neredeyse her gün gittiğim pub. aynı şehirdeki pek çok yerin aksine işletmecilik anlayışı gelişmiştir. yemeğin üstüne içilen çayı, kahveyi hesaba yazmazlar benzer yerdekiler gibi. yemekleri de oldukça lezzetli ve devasa porsiyonlarda gelmektedir. üstelik diyet yapıyorsanız o bademli tavuk yemek istiyorum ama yağsız yapılması yanına da patates yerine salata koyulması yönündeki ricaları da, kesinlikle dikkate alan işinde iyi çalışanlara sahiptir ve isim değiştirdiğinden beri eskişehir standartlarının çok üzerinde bir hizmet anlayışına sahiptir.
 • bizi gece gece kings of covenience'dan know how ile tanıştırmış bir karşılama müdiresine sahip bar, türkçe zannetik parçayı değilmiş, yoksa atlayacaktık türkçe böyle güzel şarkı mı var diye.ara ara gidiyoruz işte güzel yer, azcık sapa da olsa barlar sokağının hayhuyundan uzakta.02.01 den sonra coşan parça içün şurdan ;

  http://www.youtube.com/watch?v=7nywxsnzlpq

  edit:15.05.2011'de akşam 18.45 sularında görev yapan diğer guest relations supervisor'ını ise protesto etmek isteriz, "efendim müziğin sesinden karşımızdakini duyamıyoruz" dediğimizde bize bir ton cevap verip,"buraya bu tür müzik dinleyenler geliyooo!" diye karşılık verip "biz gelmeyelim o zaman" dediğimizde ise hınçla arkasını dönüp "iyi akşamlar" deyip, bizi kendince sap gibi ortada bırakıp , "aklı" ve "boyutunca" protesto etmiştir..yaş ortalamasının hayli yüksek olduğu bu pub'da patron böyle çoluk çocuğa bu denli önemli işi bırakırsa olacağı budur..."ben varsam bu işletme var" diye anlatmaya çalıştık, ama çocuğa ne anlatacaksın karşındaki 20 yaşında "olma" çabaları içinde bir ergenliği yeni tamamlamış..neyse patrona yanımdaki hanımefendi iletti durumu, sağolsun yol yordam bilir bir işletmeci olduğu için durumu anladı hemen..şimdi kızımıza biri şunu desin, bir işletmenin müziği, oturup yemek yiyeni rahatsız ediyorsa hemen müdahale edilir ve müzik sesi kısılır,parça değiştirilir vs ,papuç kadar dille müşteriye cevap yetiştirilmez. sonra seni burdan binlerce kişi okur böyle.diğer kız daha mülayim, sözümüz kısa küt saçlı olana..

  edit2: iki olay farklı günlerde olmuştur,ilki 10 mayıs 2012'de, ki bu entry olumludur, diğer ise bugün yani 15 mayıs 2012'de akşam saatlerinde vuku bulmuştur.
 • turkiye sınırlarında alanında en iyisi. en azından benim için öyle. servis, yemekler, içecekler, konsept ve manzaranın alasına sahipler. en önemlisi 'prensip olarak efes ve ürünleri satmıyoruz biz tuborgcuyuz' dedi garson kardeş. daha iyisi nasıl olur bilmiyorum.
 • ramazan nedeniyle içki satmayıp iftar mönüsü hazırlayan irish pub. sürekli gittigimiz, harika bir mekandı oysa.